Beata Ścibakówna zachwyca figurą na wakacjach w Dubrowniku

Beata Ścibakówna spędzała ostatnio urlop wraz z mężem w Chorwacji. W mediach społecznościowych aktorka pokazała gorące fotografie, na których wydać jej wysportowaną sylwetkę. Internauci nie mogą wyjść z podziwu!

Beata Ścibakówna ma na swoim koncie liczne role w filmowych produkcjach takich, jak "Wszystko, co najważniejsze", "Wielka wyspa" czy "Pestka" oraz w serialach, między innymi: "Na dobre i na złe", "Diagnoza", "W rytmie serca". Gra również w Teatrze Kamienica w Warszawie oraz w Teatrze Narodowym - w spektaklach także u boku męża, np. w "Garderobianym".

Beata Ścibakówna i Jan Englert obchodzili ostatnio 27. rocznicę ślubu. 

Reklama

Beata Ścibakówna w bikini

Beata Ścibakówna nie może narzekać na brak wakacyjnych wrażeń. Koniec lipca spędziła np. w Juracie, a schyłek sierpnia w Chorwacji. Aktorka chętnie pokazywała w mediach społecznościowych kadry z urlopu. Trzeba przyznać, że 54-letnia gwiazda może pochwalić się znakomitą figurą.   

Ostatnie zdjęcia opublikowane na Instagramie aktorki spotkały się z ciepłym przyjęciem przez internautów. 

"Piękna kobieta pełna gracji, wyjątkowości i naturalności....taką chcę być jak Pani Beatą chociaż odrobinę"; "Wyglądasz bosko! Jak dziewczynka"; "Ta Pani naturalność i dziewczęcy urok tylko do pozazdroszczenia. Super" - czytamy w komentarzach. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Beata Ścibakówna | Jan Englert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama