Barbara Pasek jest w ciąży. "A nie widać"

Barbara Pasek znana jest polskim widzom za sprawą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", w którym zdradzała kulisy świata show-biznesu. Była gwiazda show właśnie poinformowała fanów że jest w ciąży.

Barbara Pasek: Była gwiazdą TVN. A teraz?

Barbara Pasek polskiej publiczności dała się poznać głównie za sprawą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", do którego dołączyła w 2019 roku. W cyklu "Show-Biz Info" dziennikarka przybliżała widzom kulisy polskiego świata show-biznesu.

W czerwcu 2021 roku Pasek postanowiła odejść z "Dzień Dobry TVN". Wolała postawić na autorskie projekty. "Ktoś zapyta: kto dobrowolnie rezygnuje ze stałego, pewnego cyklu telewizyjnego? Odpowiem - osoba, która właśnie wydała książkę, którą czytają teraz tysiące ludzi i wierzy w to, co w niej pisze. A piszę o tym, że podążanie za głosem serca jest najważniejsze. Nieważne, co i kto o tym myśli i nieważne, czy 'na chłopski rozum' to ma sens i czy bezpieczny port, który opuszczamy jest zjawiskowo piękny" - tłumaczyła na Instagramie.

Reklama

"Poczułam, że to czas na zmianę, gdy wydarzyły się dość trudne rzeczy w tym roku w moim życiu, miałam też problemy zdrowotne. Wtedy już po raz drugi zrozumiałam, że życie jest krótkie i czasami trzeba dokonać pewnych zmian i iść w kierunku rzeczy, które czekają, a nie ma czasu, żeby je zrealizować" - przekonywała.

Pasek wciąż cieszy się jednak dużą popularnością wśród Polaków. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników. Prezenterka dzieli się tam najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. W 2021 roku ogłosiła zaręczyny z ukochanym, a teraz pochwalił się, że niebawem zostanie mamą.

Barbara Pasek jest w ciąży

"Szósty miesiąc magii. Tak, jestem w ciąży, chociaż wciąż słyszę 'a nie widać'. W rok może zmienić się dosłownie wszystko... tak napisałam w podtytule mojej najnowszej książki i jak widać, wiedziałam co piszę" - podkreśliła.

"Moje całe życie zmienia się teraz nie do poznania, chociaż ciało w szóstym miesiącu wciąż nie różni się od poprzedniego tak bardzo jak się spodziewałam. Śmieję się, że do tego momentu mogłabym być reklamą ciąży, ten czas w moim wydaniu z jakiegoś powodu przeczy wszystkiemu co wcześniej słyszałam... Przez tyle miesięcy czuję się doskonale, pełna energii, zakochana, szczęśliwa, piękna... Polecam - Barbara Pasek. Życzcie mi, żeby tak było dalej!" - dodała..


"Planuję też cudowne projekty, które od dawna były moim wielkim marzeniem - teraz stają się faktem i będą częścią mojego polsko-greckiego życia, ale o tym za jakiś czas..." - zapowiedziała Pasek.

W komentarzach posypały się gratulacje. Pisali nie tylko fani, ale również dawni współpracownicy, m.in. Paulina Krupińska, Damian Michałowski czy Katarzyna Olubińska.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy