Antek Królikowski powraca! Zamieścił nowy filmik

Antek Królikowski po krótkiej przerwie znów jest aktywny w mediach społecznościowych. Aktor zamieścił filmik, który bardzo zainteresował jego fanów. Co słychać u aktora?

Antoni Królikowski: Kariera i skandale

Antek Królikowski zadebiutował w wieku zaledwie czterech lat jako młody Wolf Hauser w produkcji telewizyjnej "20 lat później" w reżyserii Michała Dudziewicza. Na przestrzeni lat wystąpił w takich tytułach jak "Wiedźmy", "Pogoda na piątek", "Czas honoru". Przełomem w karierze a zarazem pierwszą filmową rolą Królikowskiego był Yerba z komedii "Lejdis". Później z kolei przyszły role w "Popiełuszko. Wolność jest w nas" oraz mazurskiej sadze, czyli serialowej opowieści o losach trzech pokoleń kobiet. Aktor zagrał Kubę Milewicza w czterech odsłonach cyklu, co przyniosło mu z kolei dużą rozpoznawalność wśród fanów produkcji telewizyjnych, którą utrwalił dzięki roli w serialach "Ludzie Chudego", "Ja to mam szczęście" czy "Bodo".

Reklama

Dużo głośniej niż o karierze aktorskiej mówi się jednak o skandalach z udziałem gwiazdora. Od lat jest uznawany za największego skandalistę show-biznesu, a media huczały o jego wybrykach oraz romansach. W ostatnich miesiącach media skupiały się głównie na jego rozstaniu z Joanną Opozdą. Aktor do dziś toczy medialną wojnę ze swoją byłą partnerką. Niedawno miał nawet zamieścić prywatne zdjęcia i filmiki gwiazdy, próbując udowodnić, że była okropną żoną... Po tej sytuacji Królikowski na jakiś czas zniknął z mediów społecznościowych.

Królikowski wraca na Instagrama

Tuż przed świętami na Instagramie aktora pojawiły się nowe filmiki. Z zamieszczonych InstaStories wynika, że Królikowski po dłuższej przerwie wrócił na plan zdjęciowy. Najwyraźniej afery nie zaszkodziły karierze gwiazdora. Gdzie tym razem zagra? To na razie pozostaje tajemnicą.swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy