Antek Królikowski na zdjęciu z Izabelą. Po raz pierwszy zapozował z nową ukochaną

Antek Królikowski opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z następczynią Joanny Opozdy. Aktor po raz pierwszy pokazał publicznie nową ukochaną, tajemniczą Izabelę. Pod postem nie zabrakło pytań od ciekawskich fanów. Na niektóre z nich aktor postanowił odpowiedzieć...

O Antku Królikowskim głośno jest od dobrych kilkunastu miesięcy. Aktor w lutym ubiegłego roku, tuż przed narodzinami syna, rozstał się z Joanną Opozdą. Para pobrała się w sierpniu 2021 roku, ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Głównym powodem rozstania małżonków miał być romans aktora z sąsiadką, prawniczką Izabelą.

 

Królikowski bardzo długo ukrywał wizerunek nowej ukochanej. Od czasu do czasu zamieszczał posty, w których widać było, że spędza czas ze swoją wybranką, ale jak dotąd nigdy nie pokazał jej twarzy. Sytuacja zmieniła się jednak w ostatnich dniach, kiedy na Instagramie gwiazdora pojawiło zdjęcie, do którego zapozował z tajemniczą prawniczką. 

Antek Królikowski pokazał nową ukochaną

We wtorek późnym wieczorem aktor opublikował post, który wywołał niemałe zaskoczenie na jego profilu. Po raz pierwszy bowiem wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widać jego ukochaną w całej okazałości. Para zapozowała w windzie. 

Reklama

"Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie" - podpisał zdjęcie Królikowski.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Internauci w większości odnosili się krytycznie zarówno do samego zdjęcia, jak i opisu, wytykając aktorowi, że nową ukochaną poznał w windzie, kiedy jego żona mierzyła się z trudami ciąży. Niektórzy przypomnieli mu wprost, że przecież wciąż jest żonaty...

"Antoni, a Ty nie masz przypadkiem nadal żony?" - zapytała rozbawiona fanka.

"Czysta formalność" - odpisał Antek, potwierdzając, że małżeństwo z Joanną Opozdą jest już dla niego dawno skończone.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy