Reklama

Anna Wendzikowska... projektantką!

Anna Wendzikowska nie zwalnia tempa! Popularna dziennikarka mimo natłoku obowiązków zaangażowała się w kolejny projekt. Do swojej marki ubrań dołożyła jeszcze... kolekcję jednoczęściowych kostiumów kąpielowych. Ostatnio opowiedziała, jaką zasadą kierowała się przy tworzeniu strojów.

Anna Wendzikowska: Projektantka

Anna Wendzikowska, podróżniczka, dziennikarka, prezenterka i aktorka uwielbia modę. Nie tylko kocha modne ciuchy i dodatki, ale od lat sama projektuje. Jej pierwszym "modowych dzieckiem" była biżuteria Wendy. W 2021 roku stworzyła własna markę ubrań Loriini, a teraz wypuściła na rynek kolekcję jednoczęściowych kostiumów kąpielowych.

"Z pomysłem zaprojektowania kostiumów nosiłam się od wielu miesięcy. Bardzo dużo podróżuję do ciepłych krajów, dlatego kostiumy kąpielowe są bliskie memu sercu. Chciałam, aby moje projekty były zmysłowe, eleganckie, świetnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów i piękne. Kierowałam się zasadą: czy to jest dobre dla mnie, czy to jest dobre dla innych i czy to jest dobre dla świata?" - powiedziała gwiazda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL