Anna Wendzikowska pręży ciało w stroju kąpielowym. "Boska kobieta"

Anna Wendzikowska nie przestaje zaskakiwać! Na swoim Instagramie podzieliła się nowymi kadrami z wakacji. Nie wstydziła się pokazać ciała!

Ukończyła studia dziennikarskie, można było jednak zobaczyć jej umiejętności aktorskie. W serialu "M jak miłość" zagrała Monikę Ochman. Dalej spełniała się w swoim zawodzie i przez 15 lat współtworzyła program "Dzień Dobry TVN", jednak (jak oświadczyła niedawno) nie będzie już związana z tym programem. Prywatnie Anna Wendzikowska jest matką dwóch dziewczynek: Antoniny i Kornelii.

Reklama

Anna Wendzikowska zachwyca na Instagramie


Anna Wendzikowska kocha podróżować i chętnie dzieli się zdjęciami ze swoich wycieczek na Instagramie. Tam śledzi ją prawie pół miliona osób! Dziennikarka często wypowiada się na temat jogi, którą się interesuje. Do internetowej galerii zdjęć Wendzikowskiej dołączyło kolejne zdjęcie z wakacji - tym razem znad polskiego morza! Dziennikarka zapozowała w czarnym stroju kąpielowym!

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym

Anna Wendzikowska opublikowała kolejne zdjęcie z wakacji. Tym razem dziennikarka znalazła się na plaży na Helu, gdzie zapozowała w czarnym stroju kąpielowym. Idealnie podkreślił on ciało, co nie umknęło uwadze fanów. Posypały się pozytywne komentarze!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy