Anna Wendzikowska pod prysznicem. "Odwołuję listopad"

Anna Wendzikowska podzieliła się wakacyjną fotografią. Dziennikarka pozuje na niej pod basenowym prysznicem, mając na sobie strój kąpielowy. "Piękna figura" - czytamy w komentarzach.

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie fotografię z wakacji, na której pozuje pod basenowym prysznicem. 41-letnia dziennikarka pokazała się fanom w stroju kąpielowym, który odsłonił jej wdzięki. Choć zdjęcie powstało już jakiś czas temu, to gwiazda zamieściła je, ponieważ najwyraźniej tęskni za ciepłą pogodą. W opisie nawiązała bowiem do obecnej aury w Polsce - w wielu miejscach w czwartek poprószył śnieg.

"Nie podoba mi się... Odwołuję listopad" - napisała pod kadrem.

Reklama

Obserwatorzy Wendzikowskiej w ekspresowym tempie zwrócili uwagę na jej najświeższy wpis. Nie obyło się bez komplementów.

"Piękna figura"; "Pani potrafi namieszać"; "Wow, ale jesteś piękna" - czytamy w komentarzach.

Anna Wendzikowska: Pół miliona obserwujących na Instagramie

Wendzikowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Internauci, którzy śledzą jej poczynania w sieci, często mogą obserwować, jak dziennikarka podróżuje po świecie. 41-latka chętnie dzieli się zdjęciami z egzotycznych miejsc, w które często się wybiera. Dotychczas jej profil na Instagramie zaobserwowało ponad pół miliona osób.

Anna Wendzikowska rozpoczynała medialną karierę jako aktorka. W 2001 roku wystąpiła w serialu "Lokatorzy". Później przez kilka lat wcielała się w rolę Moniki Ochman w telenoweli "M jak miłość". W 2018 roku po narodzinach drugiej córki porzuciła aktorstwo, skupiając się na pracy dziennikarskiej. Kilka miesięcy temu Wendzikowska opuściła redakcję "Dzień Dobry TVN", dla której przygotowywała wywiady z aktorami i twórcami filmowymi.

Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy