Anna Mucha przesadziła? Pokazała pupę pod kościołem

Anna Mucha znów zaskoczyłą swoich fanów. W jej instagramowej galerii właśnie znalazło się nowe zdjęcie. Aktorka w zwiewnej sukience wypina na nim mocno odsłoniętą pupę, stojąc przed drzwiami kościoła.

Anna Mucha: Kariera

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na ekranie zadebiutowała już jako mała dziewczynka, wcielając się w postać Sabinki w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Jako dziecko wystąpiła też m. in. u Stevena Spielberga w słynnej "Liście Schindlera".

Później rozgrzewała publiczność w filmach "Chłopaki nie płaczą" czy "Młode wilki 1/2". Jej pozycję w branży umocniła rola w serialu "M jak miłość". W popularnej produkcji telewizyjnej gra od blisko dwudziestu lat.

Na dużym ekranie Annę Muchę ostatnio mogliśmy oglądać m.in. w filmach "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" czy "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4", a także w kontrowersyjnej produkcji Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Wkrótce do kin mają trafić dwa kolejne filmy z jej udziałem: nowy obraz Vegi  "Niewidzialna wojna" oraz komedia "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun" Heatcliffa Janusza Iwanowskiego.

Reklama

Anna Mucha na Instagramie

Anna Mucha cieszy się popularnością nie tylko w branży aktorskiej, ale i w social mediach. Aktorka aktywnie udziela się m. in. na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi ponad 900 tysięcy osób.

Mało która polska gwiazda ma tak imponujące grono fanów. 42-latka niezwykle o nich dba, regularnie wrzucając do sieci nowe zdjęcia i filmy. Nie brak jej pewności siebie, dlatego na publikowanych materiałach nierzadko odsłania sporo ciała.

Anna Mucha pokazała pupę pod kościołem

Tak było i tym razem. Aktorka zapozowała przed obiektywem partnera pod kościołem. Na jednym z dwóch zamieszczonych zdjęć, Mucha w zwiewnej sukience wypina mocno odsłoniętą pupę.

"A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka" - zaczęła swój wpis.

"O mało co zapomniałabym Wam napisać, że produkuję kolejny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, komedię, także jeśli ktoś chce zobaczyć więcej (lub boi się, że tylko du... mam do pokazania) to zapraszam do teatrów w całej Polsce" - uzupełniła.

"A teraz... Niech się wstydzi ten, co... w teatrze nie był" - zakończyła.

Pod nowym wpisem tym razem brakuje komentarzy, gdyż aktorka wyjątkowo dla siebie zablokowała możliwość ich dodawania.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy