Anna Mucha i Katarzyna Cichopek we wspólnym projekcie. Ostra reakcja fanów

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha to niekwestionowane gwiazdy serialu "M jak miłość". Poznały się właśnie na planie produkcji i szybko połączyła je przyjaźń. Niedawno Mucha opublikowała n Instagramie ich wspólne zdjęcie. W opisie przyznała, że namawia koleżankę z planu do wspólnego projektu. Komentarze fanów nie były zbyt pozytywne.

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek: Przyjaźń w show-biznesie

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha poznały się wiele lat temu na planie serialu "M jak miłość". Mucha już wtedy była rozpoznawalną aktorką, podczas gdy Kasia stawiała swoje pierwsze kroki w branży. Razem z braćmi Mroczek i Marcinem Bosakiem aktorzy tworzyli paczkę przyjaciół, która chętnie spędzała czas wolny w swoim towarzystwie. Wtedy nikt nie pomyślał, że ich serialowa przygoda potrwa tak długo. Cichopek i Mucha w serialu grają przyjaciółki, co też przekłada się na ich prywatne relacje.

Reklama

W ciągu ponad 20 lat nawiązała się między nimi prawdziwa przyjaźń. Gdy zaczynały pracę na planie "M jak miłość", były nastolatkami. Dziś są żonami i matkami, ale rozwój kariery aktorskiej jest dla nich wciąż ważny. Ich relacja wyraźnie się rozluźniła, kiedy Katarzyna Cichopek została po raz pierwszy mamą. Zmieniło się to w momencie, kiedy Mucha też powitała na świecie pierwsze dziecko, a produkcja zapewniła aktorkom pracującym na planie miejsce, w którym mogą bez obawy zostawić dzieci. Wspólne macierzyństwo ponownie zbliżyło aktorki do siebie i w końcu znów miały o czym rozmawiać.

"Przyjeżdżam na plan z dziećmi. Ania i ja mamy wspólny pokój, w którym nasze dzieci się bawią. Między nimi jest tylko miesiąc różnicy, więc jest fajnie, wymieniamy się różnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju dzieciaków. Pracujemy też razem na planie, więc jak jesteśmy na górze - bo dzieciaki zostają na dole - to już się skupiamy na pracy i wyłączamy się trochę z tego klimatu macierzyńskiego" - mówiła kilka lat temu w rozmowie z Newserią Katarzyna Cichopek. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Medialny związek

Odkąd w pierwszej połowie marca 2022 roku Katarzyna Cichopek ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem, życie prywatne gwiazdy serialu "M jak miłość" było jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. 40-letnia aktorka tuż po rozstaniu się z mężem zaczęła być łączona z  Maciejem Kurzajewskim.

Przez długie miesiące na wszelkie pytania o sprawy sercowe odpowiadała jednak wyłącznie konsekwentnym milczeniem. W końcu 7 października, w dniu swoich urodzin, Cichopek potwierdziła to, czego wszyscy domyślali się od dawna - związek z kolegą z kanapy "Pytania na śniadanie". Wszystko prosto z wycieczki do Ziemi Świętej.

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha we wspólnym projekcie

27 lutego Anna Mucha opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z Katarzyną Cichopek. "Czasem łatwiej się spotkać w ten sposób niż w Warszawie. Namawiam Katarzynę Cichopek na udział w moim kolejnym projekcie. Chcecie zobaczyć Kasię w nowej roli?" - zapytała swoich fanów gwiazda "M jak miłość". 

Pod zdjęciem zaroiło się od negatywnych komentarzy. Prawdopodobnie nie takiej reakcji spodziewała się aktorka. Wiele osób pisało, że Cichopek występuje ostatnio w telewizji dość często i mają jej już po prostu dość. "Nie , za dużo jej teraz", "Nie. Kasi juz podziekujemy", "Moze jednak kogos innego?", "Nie. Juz mi z lodowki wyglada,nie musze nawet otwierac drzwi", "Pani Kasi nieeeeeee, ale Panią Anię chętnie" [pisownia oryginalna] - można przeczytać w komentarzach. 

Pojawiły się również pozytywne reakcje. "Super dziewczyny jak to mówią świat jest mały więc jak byście chciały to skoro normalnie się mijamy to może w teatrze coś zagramy i dzięki temu po latach się spotkamy", "Te uśmiechy mówią wszystko. Wspaniale być świadkiem Waszej przyjaźni".

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy