Anna Mucha aresztowana? Aktorka ma już dość. Poprosiła fanów o pomoc

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się wiele szokujących materiałów przedstawiających Annę Muchę. Na jednym ze zdjęć można było zobaczyć aresztowanie aktorki, z kolei na innym gwiazda była dotkliwie pobita. Mucha postanowiła w końcu odnieść się do całej sprawy.

Anna Mucha: Zalew fałszywych wiadomości z użyciem mojego wizerunku

Anna Mucha postanowiła raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości i skomentowała zdjęcie, na którym widać jak dwójka policjantów trzyma ją mocno za ręce.

"Pomimo tego, że być może niektórzy mogliby mieć tego typu fantazje - nigdy nie zostałam aresztowana" - zapewniła aktorka.

Gwiazda dodała, że w sieci jest cała masa fałszywych materiałów, których jest bohaterką. Oszuści wykorzystują programy graficzne i nakładają twarz artystki na inne zdjęcia.

Reklama

"Ostatnio w internecie jest jakiś zalew fake'owych wiadomości z użyciem mojego wizerunku. Część jest zrobiona w sposób absurdalny. To z daleka widać, że to nie ma ze mną nic wspólnego. (...) To jest absolutne pogwałcenie moich praw. To nawet nie jest sztuczna inteligencja. To jest coś obrzydliwego. Jestem kompletnie przed tym bezbronna. Mogę tylko was prosić i uprzedzać, żebyście nie klikali w żadne linki. (...) Mój wizerunek, moja twarz są obrzydliwie wykorzystywane. Ja na to nie pozwolę!" - oburzała się Mucha.

Gwiazda zaznaczyła ponadto, że nie brała udziału w reklamie specyfików odchudzających.

"Odzywam się do was lekko wkurzona. (...) Nie reklamuję żadnych suplementów, cudownych środków na odchudzanie, inwestycji biznesowych. Nie robię takich rzeczy" - podsumowała.

Anna Mucha: Kariera

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Karierę rozpoczęła jako dziecko, debiutując jako 9-latka w "Korczaku" Andrzeja Wajdy w epizodycznej roli jednej z wychowanki tytułowego bohatera. Pierwszą główną rolę zagrała jednak już rok później w "Przeklętej Ameryce" Krzysztofa Tchórzewskiego. Wcieliła się w nim w osieroconą 8-latkę, która ucieka z domu dziecka, by wspólnie ze starszym bratem wyruszyć na poszukiwania przebywającego w USA ojca. Dopiero dwa lata później trafiła na plan "Listy Schindlera".

Nie jest zawodową aktorką. Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Anna Mucha próbowała swych sił także w zawodzie dziennikarki. W przeszłości pracowała w Radiu Bis oraz Radiostacji, była także reporterką "Dzień Dobry TVN", w którym prezentowała autorski cykl podróżniczy "Mucha nie siada".

Największą popularność przyniosła jej rola Magdy Budzyńskiej w serialu "M jak miłość", w którym gra od 2003 roku. Ostatnio aktorka pojawiła się także w kilku filmach kinowych. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w "Niewidzialnej wojnie" Patryka Vegi, gdzie wcieliła się w matkę głównego bohatera.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy