Anna-Maria Sieklucka w gorącej sesji. Koronkowe body rozgrzało fanów!

Anna-Maria Sieklucka od jakiegoś czasu cieszy się sporą popularnością. Wszystko za sprawą występów w filmach z cyklu "365 dni". Ostatnio aktorka wybrała się do Włoch i relacją z wycieczki postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Niektóre kadry zapierają dech w piersiach!

Anna-Maria Sieklucka w gorącej sesji

Anna-Maria Sieklucka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami kulisami zawodowych projektów. I choć aktorka stara się chronić swoją prywatność, od czasu do czasu publikuje: efekty zarówno profesjonalnych, jak i spontanicznych sesji zdjęciowych; relacje z oficjalnych wyjść; materiały przygotowane w ramach rozmaitych współprac z markami.

Wirtualną galerię zdjęć artystki obserwuje już 4,8 mln użytkowników sieci. Internauci chętnie angażują się w udostępniane przez Sieklucką treści, a pod postami pozostawiają masę komentarzy oraz pochlebnych reakcji. Nie inaczej było także w przypadku zmysłowych fotografii, wykonanych we włoskiej miejscowości pn. Trani.

Reklama

Aktorka zapozowała w czarnym body z koronką. 30-latka wypoczywa w zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. Pozuje na skałkach i wśród rozbijających się o nie fal. Tajemnicze spojrzenie i malowniczy krajobraz - Anna-Maria Sieklucka podbiła wirtualne serca instagramowej publiczności.

Do fanów przychodzi z krótkim przesłaniem:

"Nie bój się porażki. Obawiaj się tego, że jeśli nie ruszysz z miejsca, to w przyszłym roku będziesz w tym samym momencie."

Pod postem znalazły się także hasztagi, wśród których wyróżnia się między innymi: #italy [pol. Włochy]; #vacation [pol. wakacje]; #quoteoftheday [pol. cytat na dziś]; #beyou; #beyorself [pol. bądź sobą]; #behappy [po. bądź szczęśliwy/a].

Anna-Maria Sieklucka - kariera

Anna-Maria Sieklucka prężnie rozwija swoją karierę na aktorskiej scenie. Swoich sił próbowała także w 14. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Popularność przyniosła jej jednak główna rola w opartym na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej filmie "365 dni". Kiedy ekranizacja w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa zaczęła podbijać Netflixa, o Siekluckiej usłyszeli również zagraniczni widzowie. Choć produkcja została chłodno przyjęta przez krytyków, odniosła ogromny sukces kasowy i zapewniła głównym aktorom międzynarodową rozpoznawalność.

Film doczekał się kontynuacji. Jego ogromna popularność zachęciła twórców do nagrania dwóch kolejnych części. Michele Morrone powrócił więc w roli Massimo Torricellego, a Anna-Maria Sieklucka ponownie wcieliła się w Laurę Biel.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Sieklucka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama