Reklama

Anna Głogowska zakochana! Gwiazda potwierdziła nowy związek

Anna Głogowska od jakiegoś czasu zdecydowanie promienieje, teraz postanowiła zdradzić, jaki jest powód jej doskonałego nastroju. Okazuje się, że tancerka i była partnerka Piotra Gąsowskiego, jest zakochana! Gwiazda potwierdziła nowy związek.

Anna Głogowska promienieje!

Anna Głogowska od lat jest na medialnym świeczniku. Zasłynęła w 2005 roku, kiedy pojawiła się w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami". Druga edycja show okazała się dla niej przełomowa. To właśnie wtedy, na planie programu, poznała Piotra Gąsowskiego. Bardzo szybko stali się nierozłączni nie tylko na tanecznym parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ich wspólne treningi przerodziły się w miłość, której owocem stała się córka - Julka. Związek aktora i tancerki nie przetrwał jednak próby czasu. Mimo rozstania, para utrzymuje bardzo dobre relacje, doskonale się rozumieją i wspierają. 

Reklama

Od czasu rozstania z Piotrem Gąsowskim, Anna Głogowska była łączona z różnymi mężczyznami. Jeszcze do niedawna plotkowano, że jej serce skradł Mikołaj Roznerski. Ani tancerka, ani aktor nie potwierdzili jednak medialnych doniesień. 

Ostatnio natomiast lubiana gwiazda potwierdziła w rozmowie z serwisem Jastrzabpost, że jest szczęśliwie zakochana, ale nie zdradziła żadnych szczegółów na temat nowej relacji i partnera. 

"Tak się często zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać" - mówiła w wywiadzie, nie chcąc zapeszać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy