Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała ciało po ciąży! Jak wygląda?

Anna Czartoryska-Niemczycka kilka tygodni temu powitała na świecie czwarte dziecko. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio na Instagramie postanowiła poruszyć kwestię wyglądu po ciąży. Do swoich słów dodała fotografię, na której pozuje, odsłaniając brzuch. Jak wygląda po czterech ciążach?

Anna Czartoryska-Niemczycka na Instagramie

Anna Czartoryska-Niemczycka to aktorka, która dała się poznać telewizyjnej publiczności, występując w wielu popularnych produkcjach. Rolą Pauli w serialu: "Dom nad rozlewiskiem" i jego kontynuacjach zaskarbiła sobie sympatię odbiorców, którzy chętnie sprawdzają, co słychać także w jej życiu prywatnym. Anna Czartoryska-Niemczycka niedawno po raz czwarty została mamą, a radosną nowinę o powiększeniu rodziny przekazała na Instagramie.

Aktorka została mamą po raz czwarty: wraz z mężem - Michałem Niemczyckim - obecnie wychowują Ksawerego, Janinę, Antoniego oraz Stefana, który przyszedł na świat zaledwie kilka tygodni temu.

Reklama

Teraz szczęśliwa gwiazda postanowiła podzielić się z internautami przemyśleniami na temat "powrotu do formy sprzed ciąży". Aktorka zamieściła osobisty wpis, który uzupełniła o fotografię przedstawiającą ją w "domowym" wydaniu. Dodatkowo Czartoryska-Niemczycka podniosła swój strój tak, by odsłonić brzuch.

Internautki dziękują aktorce za ważny wpis

W swoich słowach Anna Czartoryska-Niemczycka przyznała, jak ona odbiera społeczny nacisk na szybki powrót do wcześniejszego wyglądu.

Wpis Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej zebrał mnóstwo komentarzy, w którym internautki dziękowały jej za tak dojrzałe i potrzebne podejście do tematu. Nie zabrakło także komplementów!

"Śliczna, mądra i dobre serce. Super mama.",

"Przed ciążą, w ciąży, po ciąży wyglądasz obłędnie.",

"Dziękuję za ten wpis.",

"Piękne słowa, piękna Pani i jakże piękny brzuch, pięknego Dnia Matki i dla Ciebie Anno" - można przeczytać pod postem.

Anna Czartoryska-Niemczycka dołączyła do grona pięknych mam, które powitały swoje pociechy w tym roku. W lutym mamą została Joanna Opozda, a niebawem swoje drugie dziecko powita na świecie Lara Gessler. Wszystkim paniom raz jeszcze gratulujemy!

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL