Anita Sokołowska w samym biustonoszu

Anita Sokołowska, gwiazda serialu "Przyjaciółki", dawno nie odsłoniła tak wiele nagiego ciała! Aktorka opublikowała zjawiskowy kadr z Fuerteventury. Odważyła się pokazać w niezwykle kobiecej odsłonie i zapozowała w samym biustonoszu. Jak Wam się podoba w tak zmysłowym wydaniu?

Aktorka wróciła pamięcią do pobytu na hiszpańskiej Fuerteventurze, gdzie została wykonana wyjątkowa sesja zdjęciowa z jej udziałem. Anita Sokołowska stanęła przed obiektywem w cielistym biustonoszu. Pozwoliła, aby morska bryza owiewała jej ciało i mierzwiła włosy. Artystka ma na twarzy złocisty makijaż, podkreślający subtelne rysy twarzy. Widać, że czuje się bardzo swobodnie w tej ponętnej stylizacji, która oddaje jej swoisty seksapil. Na zdjęciu dominują ciepłe barwy, które przywodzą na myśl błogie wakacje na wyspie na Oceanie Atlantyckim. Przy czym, Sokołowska zaznacza, że urokliwa fotografia powstała w pocie czoła, gdyż ona - jako modelka - była wówczas niedysponowana, czuła się niewyraźnie i cały wyjazd przechorowała.  

Reklama

Anita Sokołowska w zmysłowej bieliźnie

Fani gwiazdy nie posiadają się z radości, gdyż rzadko publikuje równie gorące kadry. Jednakże tym, razem Anita Sokołowska nie zawahała się przed wyeksponowaniem wdzięków w wyspiarskiej scenerii. Internauci pospieszyli z "płomiennymi" reakcjami i pochlebnymi komentarzami. Nie brakuje komplementów oraz słów uznania pod adresem cenionej artystki:

Od Stefci Rudeckiej do Zuzanny Markiewicz

Anita Sokołowska zasłynęła dzięki wcieleniu w Stefcię Rudecką w polskim serialu telewizyjnym, zrealizowanym na podstawie powieści Heleny Mniszkówny "Trędowata" (1999-2000). Zagrała również w produkcjach takich jak: "Na dobre i na złe", "Miodowe lata", "Pensjonat pod Różą", "Prawo Agaty", czy "Hotel 52". Jednakże największy rozgłos przyniosła jej rola Zuzanny Markiewicz w serialu "Przyjaciółki", w którym gra u boku Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej. Sokołowska wciela się w Zuzannę od 2012 roku, a serial wciąż wzbudza silne emocje i przyciąga nowych widzów.      

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anita Sokołowska | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy