Angelina Jolie nie odpuszcza! Ma kontrowersyjne nagrania na Brada Pitta!

o małżeństwo nie potrafi rozejść się po cichu! Co kilka dni media dowiadują się o kolejnych oskarżeniach, a sprawa wydaje się coraz bardziej zawiła niepokojąca! Tym razem Angelina Jolie informuje, że ma obciążające nagrania.

Przez wiele lat Angelina JolieBrad Pitt uchodzili za jedną z idealnych par Hollywood, ale już od jakiegoś czasu toczy się proces, który niszczy wszelkie złudzenia. Aktorka niedawno zdradziła, że w trakcie małżeństwa doświadczała przemocy domowej.  

Angelina Jolie z poważnymi oskarżeniami

Według doniesień aktorka postanowiła wrócić pamięcią do głośnych wydarzeń z 2016 roku, gdy na pokładzie samolotu, w obecności dzieci, Brad Pitt wszczął ogromną awanturę. Aktor miał być wtedy pod wpływem alkoholu oraz doszło do szarpaniny między nim a najstarszym synem. 

Reklama

Według słów Angeliny Jolie to nie była jedyna taka sytuacja, a ona sama od lat doświadczała przemocy ze strony Brada Pitta. Aktor miał też próbować zmusić byłą żonę do podpisania umowy, która miała powstrzymać ją przed ujawnianiem informacji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na międzynarodowy wizerunek Pitta.   

Aktorka nie ma zamiaru odpuszczać i według informatora "In Touch" Jolie ma być w posiadaniu nagrań, na których podobno widać jak Pitt stosuje wobec niej przemoc.  

"Angelina potajemnie nagrywała Brada wiele razy przez całe ich małżeństwo i dała mu jasno do zrozumienia, że jest gotowa, aby je wykorzystać i się na nim zemścić" - zdradza informator. 

Użycie takich nagrań rzeczywiście może być ważnym dowodem w sądzie, jednak ich użycie może negatywnie odbić nie tylko na karierze Brada Pitta, ale również na samej Angelinie Jolie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy