Aneta Zając na rodzinnej fotografii. Pokazała synów!

Aneta Zając ma powody do świętowania. Okazuje się, że jej synowie - Robert i Michał - właśnie skończyli 12 lat. Dumna mama nie kryła wzruszenia i opublikowała na Instagramie uroczy archiwalny kadr. Zdjęcie zachwyciło jej obserwatorów!

Aneta Zając z synami

Aneta Zając 12 lat temu została mamą! Aktorka doskonale znana widzom serialu: "Pierwsza miłość" i jej ówczesny partner - Mikołaj Krawczyk - 24 marca 2011 roku powitali na świecie bliźniaków: Roberta i Michała. Teraz, w dzień urodzin chłopców, odtwórczyni roli Marii Domańskiej opublikowała na Instagramie wyjątkowy wpis.

Reklama

"Tych dwóch fantastycznych facetów ma dziś urodziny. Kocham najmocniej na świecie!" - wyznała w sieci.

Do swoich słów Aneta Zając załączyła wyjątkową fotografię. Na archiwalnym kadrze aktorka pozuje w towarzystwie swoich - wówczas małych - pociech. Przy okazji prezentuje krótką fryzurę.

Urodzinowe życzenia dla dzieci Anety Zając

Aneta Zając od początku dba o prywatność swoich dzieci, przez co nie publikuje zdjęć, na których twarze chłopców byłyby widoczne. W tym przypadku również Robert i Michał zostali pokazani tylko połowicznie. Ich mama otwarcie przyznaje się za to do swoich uczuć względem pociech i nie inaczej było tym razem. Urodzinowy wpis zamieszczony przez serialową Marię z "Pierwszej miłości" nie mógł przejść w sieci bez echa - w komentarzach zaroiło się od życzeń!

"Sto lat dla Przystojniaków."

"Wszystkiego najlepszego dla synów. Jedno już mają - wspaniałą Mamę."

"Szczęścia w życiu i spełnienia marzeń dla Chłopców."

Przyłączam się  życzeń. Proszę pozdrowić młodych Dżentelmenów. Mają wspaniałą Mamę - niech biorą przykład, jak z klasą iść przez życie. Wielu pasji, śmiałości w poszukiwaniu własnych dróg i optymizmu."

Aneta Zając: Kariera

Aneta Zając jest absolwentką łódzkiej Filmówki. W dzieciństwie - jedna z solistek zespołu "Fasolki". Z tańcem i muzyką była związana zresztą i później - ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina, a będąc w liceum brała udział w zajęciach tańca nowoczesnego organizowanych przez Teatr Buffo.

Po raz pierwszy pojawiła się na telewizyjnym ekranie w odcinku "Na dobre i na złe". Później dołączyła do obsady serialu "Plebania", gdzie przez dwa lata wcielała się w postać Anety Kurowskiej. W 2004 roku zaczęła swoją przygodę z serialem "Pierwsza miłość" (jako Marysia i Dominika), która trwa do dziś.

Na przestrzeni lat Aneta Zając wystąpiła również w "Lokatorach", "Daleko od noszy", "Hotelu 52", "Śliwowicy" i "Pitbullu". W 2008 roku wzięła udział w trzeciej edycji popularnego show "Jak oni śpiewają", zajmując piąte miejsce. Sześć lat później wygrała pierwszą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama