Andżelika Piechowiak przed laty była gwiazdą "M jak miłość". Jak żyje dziś?

Andżelika Piechowiak to aktorka najbardziej znana z roli Mirki, szefowej Kingi, w serialu „M jak miłość”. I choć z produkcją pożegnała się już kilka lat temu, wciąż wspominana jest właśnie dzięki tej roli. Od 2018 roku próżno szukać jej na ekranach telewizorów. Po urodzeniu córeczki, artystka poświęciła się innym aktywnościom. Co robi i jak się miewa dziś?

Andżelika Piechowiak: Popularność

Piechowiak urodziła się 16 września 1980 roku w Świnoujściu. W 2003 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i zaczęła pracę zarówno w teatrze, jak i na planach zdjęciowych.

Popularność przyniosły jej takie produkcje, jak: "Pensjonat pod różą", "Lokatorzy", a przede wszystkim "M jak miłość", gdzie wcieliła się w Mirkę Kwiatkowską - szefową Kingi.

O aktorce głośno było również z powodu jej burzliwego związku z Michałem Lesieniem. Aktorka para była ze sobą ponad 7 lat, a ich rozstanie było szeroko komentowane.

Reklama

Przysłowiowym gwoździem do trumny ich związku była awantura, jaką Michał Lesień - będąc wtedy pod wpływem alkoholu - urządził w miejscu publicznym... policjantowi, który próbował go wylegitymować. Sprawa trafiła do sądu. Aktor przyznał później, że ma problem i... słabą głowę.

Nawet po rozstaniu media donosiły o kolejnych awanturach gwiazd. Zniecierpliwiona Piechowiak miała wymienić zamki w drzwiach, a rzeczy byłego narzeczonego oddać do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wkrótce po rozstaniu z Michałem, Andżelika związała się z radiowcem, dziennikarzem i coachem Rafałam Olejniczakiem. W 2016 roku podczas wakacji na Hawajach wzięli ślub. We wrześniu 2018 roku powitali na świecie córeczkę.

Jak potoczyły się losy Andżeliki Piechowiak?

Wiele osób zarzuca Piechowiak, że wraz z urodzeniem córeczki, zniknęła z życia zawodowego. Ostatni raz mogliśmy oglądać ją w niewielkiej roli w "Klanie" w 2019 roku. Co dzieje się w jej życiu od tamtego czasu?

Andżelika jest także autorką bloga "Fufutkowo", w którym opisuje swoje przemyślenia na temat macierzyństwa i zabawne sytuacje z życia codziennego.

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Andżelika Piechowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy