Alżbeta Lenska zapozowała z 11-letnią córką. "Jaka podobna!"

Alżbeta Lenska to aktorka znana głównie z takich seriali jak "Ojciec Mateusz", czy "Pierwsza miłość". W 2007 roku poślubiła Rafała Cieszyńskiego, z którym wychowuje 11-letnią córkę. Aktorka na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie z pociechą, a fani nie mogą wyjść z zachwytu nad podobieństwem dziewczynki do rodziców.

Alżbeta Lenska z córką

Na Instagramie Alżbety Lenskiej pojawiło się zdjęcie, na którym kobieta zapozowała ze swoją córką. Okoliczności wcale nie są zwyczajne – mama zabrała 11-latkę na Cavaliadę, czyli na międzynarodowe zawody jazdy konnej. Nie jest tajemnicą, że zarówno Alżbeta, jak i Zosia uwielbiają konie. 

Wspólne selfie było więc obowiązkowe! Szybko trafiło ono na instagramowe konto aktorki, która napisała:

Post tłumnie skomentowali internauci. Są oni pod wrażeniem tego, jak bardzo Zosia podobna jest do swojej mamy, chociaż nie pomijają również taty! Dodatkowo zaciekawieni pytają, kiedy mała zdążyła tak podrosnąć:

Alżbeta Lenska – kariera, życie prywatne

Reklama

Alżbeta Lenska jest aktorką filmową, teatralną i telewizyjną. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach "Ojciec Mateusz" i "Pierwsza miłość". 

Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, chociażby na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się współpracami i kadrami ze swojego życia prywatnego. Zebrała tam już pokaźne grono fanów – jest ich jak na razie prawie 140 tysięcy.

Autor: Hubert Drabik

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama