Alicja Nauman: Kim jest córka Pauliny Młynarskiej? Poszła w ślady mamy

Alicja Nauman dziś ma 30 lat i jest córką dziennikarki i aktywistki - Pauliny Młynarskiej. Na przestrzeni ostatnich lat wzbudziła niemałe kontrowersje za sprawą odważnego zwracania uwagi na problemy społeczne. Jak wygląda dziś i czym się zajmuje?

Paulina Młynarska: Kim jest?

Paulina Młynarska, znana także pod nazwiskami: Młynarska-Moritz lub Radzińska. Jest córką Wojciecha Młynarskiego i Adrianny Godlewskiej, ma dwójkę rodzeństwa: Agatę i Jana. 

Od dłuższego czasu obecna jest w polskim show-biznesie. Przed laty zaczynała jako aktorka, a widzowie z pewnością kojarzą ją z ról w takich produkcjach, jak: "Kronika wypadków miłosnych", "Bar Atlantic", czy "Panny i wdowy". 

Największą popularność przyniosła jej jednak rola Agaty Gabriel w serialu "Złotopolscy", w którą wcielała się w latach 1997-1999. Karierę aktorską po latach zdecydowała się jednak porzucić na rzecz dziennikarstwa, a obecnie zajmuje się publikacją felietonów i książek oraz prowadzeniem warsztatów dla kobiet. 

Reklama

W 2018 roku postanowiła wycofać się z pracy w mediach i przeprowadzić na Kretę. Jak wygląda jej życie można podziwiać na Instagramie, gdzie aktywnie publikuje wpisy i zdjęcia.

Paulina Młynarska jest także zaangażowaną społecznie feministką, znaną z aktywnej walki o prawa kobiet.

Alicja Nauman: Czym zajmuje się córka Pauliny Młynarskiej?

Paulina Młynarska była czterokrotnie rozwiedziona. Owocem nieformalnego związku z Pawłem Naumanem jest jej ukochana córka - Alicja.

Alicja Nauman urodziła się w 1992 roku. Studiowała etnologię i antropologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dziś mieszka daleko od swojej rodzicielki. Postanowiła przeprowadzić się do Londynu, gdzie realizuje się jako tancerka i choreografka. 

Córka poszła w ślady mamy. Alicja Nauman aktywnie udziela się na rzecz ochrony środowiska i praw społeczności LGBT+. Szczególnie jedna akcja, w której wzięła udział wzbudziła niemałe kontrowersje.

W 2019 roku opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała nago w otoczeniu plastikowych worków. Miała na celu zwrócenie uwagi na ogromny problem nadmiaru plastiku.

Nieco później ponownie zapozowała nago, by zwrócić uwagę na poważny problem, jakim jest zaśmiecanie planety. Na fotografii widzimy jak przechadza się w zanieczyszczonej rzece. 

Alicja Nauman ma żonę. Paulina Młynarska wspiera ich związek

We wrześniu 2019 roku córka dziennikarki wzięła ślub z długoletnią ukochaną - Dominiką. Związek małżeński zawarły w Londynie, a Paulina Młynarska okazała ogromne wsparcie dla córki.

Młynarska wielokrotnie stawała w obronie Alicji przed homofobicznymi atakami.

Nauman dziś spełnia się w swoich największych pasjach i nadal aktywnie udziela się społecznie. Na jej Instagramie można podziwiać wiele artystycznych projektów oraz zdjęć z pokazów tanecznych. 

Czytaj więcej: Anna Dereszowska: Nasz dom na Mazurach był otwarty dla uchodźców z Ukrainy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama