Aleksandra Szwed odwiedziła dom z "Rodziny zastępczej"! Co się z nim stało po latach?

Aleksandra Szwed często dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore poruszenie. Okazuje się, że gwiazda jakiś czas temu odwiedziła miejsce, w którym nagrywany był kultowy serial "Rodzina zastępcza". Serialowa Eliza pokazała, jak dziś wygląda słynny dom Kwiatkowskich.

Aleksandra Szwed grała w "Rodzinie zastępczej"

"Rodzina zastępcza" była przed laty jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Produkcja do dziś cieszy się ogromną sympatią widzów, a powtórki odcinków nadal można oglądać w telewizji. Dla wielu dziecięcych aktorów, którzy wcielali się w dzieci granego przez Gabrielę Kownacką i Piotra Fronczewskiego małżeństwa Kwiatkowskich, serial Polsatu był początkiem trwającej do dzisiaj kariery. Swoje pierwsze kroki stawiali w nim Aleksandra Szwed, Monika Mrozowska, Wiktoria Gąsiewska czy Adam i Kuba Zdrójkowscy.

Tak wygląda dziś dom z serialu "Rodzina zastępcza"

Jedną z największych gwiazd, jakie wylansował serial "Rodzina zastępcza", jest Ola Szwed. Serialowa Eliza do dziś świetnie radzi sobie w branży. Występuje w kolejnych produkcjach, prężnie działa również w mediach społecznościowych. Dzięki profilowi na Instagramie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio podzieliła się z nimi zaskakującym zdjęciem. Okazuje się, że aktorka miała niedawno okazję odwiedzić miejsce, w którym nagrywana była "Rodzina zastępcza".

Reklama

Zobacz też: Dom z serialu istnieje naprawdę. Co się z nim stało?

Opublikowany przez Olę kadr wywołał niemałe poruszenie i mnóstwo entuzjastycznych reakcji. Pod spodem pojawiły się też komentarze od innych gwiazd kultowego serialu Polsatu.

W odpowiedzi na inny komentarz Aleksandra Szwed potwierdziła, że sam dom Kwiatkowskich rzeczywiście wygląda praktycznie tak samo, jak przed laty, ale okolica nieco się zmieniła.

Internauci zaczęli zastanawiać się też, czy słynny dom przy ul. Frezji 15 ma obecnie lokatorów. Na to nurtujące fanów serialu pytanie całkiem niedawno odpowiedziała Ineza Bodył-Plaskota, scenografka "Rodziny zastępczej".

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed | "Rodzina zastępcza"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy