Aleksandra Popławska uwodzi! Pokazała efekty zmysłowej sesji

Aleksandra Popławska pochwaliła się na Instagramie efektami niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Pod jej postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Fani nie kryli zachwytu i chętnie komplementowali aktorkę.

Aleksandra Popławska zniewala

Aleksandra Popławska znana jest z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych. Widzowie z pewnością pamiętają jej role w takich produkcjach, jak m.in.: "Między nami dobrze jest", "Wataha", "Belfer", "Miasto skarbów" czy "Szadź". Aktorka - mimo, że jest aktywna w mediach społecznościowych - ceni sobie spokój i niezwykle rzadko odsłania przed wielbicielami swoją codzienność. Gwiazda pilnie strzeże prywatności - jednak od czasu do czasu publikuje w sieci kadry, które rozgrzewają wyobraźnię jej obserwatorów. Tak było i tym razem.

Reklama

Na instagramowym profilu Popławskiej, który obserwuje 125 tysięcy internautów, pojawiły się zmysłowe fotografie z kobiecej sesji zdjęciowej. Autorką fotografii jest Jacek Piątek. Aktorka do kadrów dodała cytat Jacquesa Devala:

"Gdyby się było zawsze szczęśliwym, nie sprawiałoby to żadnej przyjemności."

Fani reagują

Efekty sensualnej sesji zdjęciowej poruszyły internautów. Pod publikacjami błyskawicznie pojawiły się setki pozytywnych reakcji. Mowa tutaj nie tylko o instagramowych "serduszkach", ale także o komentarzach wypełnionych komplementami:

"No.. powiem Ci.. powiem.. no jest.. Jest na co popatrzeć!!!"

"Ale jesteś piękna. Naprawdę jedna z najpiękniejszych twarzy w Polsce."

"Piękne zdjęcia pięknej kobiety"

"Ola bądź szczęśliwa, kiedy tylko zapragniesz, a ja Cię będę dalej podziwiał."

"Z Panią, to każda fotka udana! Zazdroszczę fotografowi!"

"Szprycha"

"Dzień, w którym przestaniesz mnie zaskakiwać dniem mym będzie ostatnim..." - zachwycają się internauci.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy