Aktorka potwierdza plotki o rozstaniu. "Tak, rozwodzimy się"

Od kilku miesięcy spekuluje się o problemach w małżeństwie Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego. Jeszcze niedawno mówiono, że para dała sobie kolejną szansę. Teraz aktorka potwierdziła medialne doniesienia.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Nietypowa para w show-biznesie

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski wzięli 10 kwietnia 2010 roku i doczekała dwójki dzieci - syna Klemensa i córki Jadwigi. Aktorzy przez lata uchodzili za jedną z najbardziej zgranych polskich par. W lutym 2016 roku para znalazła się w gronie laureatów Srebrnych Jabłek - nagród przyznawanych przez magazyn "Pani".

"Nie jesteśmy typami, które spijają sobie z dzióbków, ale ta nasza droga zawsze jest w szacunku do drugiej osoby i zaznaczaniu tego, że realizowanie siebie jest najważniejsze. I bardzo dużo kobiet, które znam, patrzy na mnie z podziwem, że jak ja jednocześnie wiele oczekując z drugiej strony, tak wiele mogę pozostawić tej drugiej osobie wolności" - Gąsiorowska mówiła agencji Newseria Lifestyle.

Reklama

Niespodziewanie, kilka miesięcy temu, media obiegła informacja, że Gąsiorowska i Żurawski zdecydowali się rozstać, a do sądu trafiły już nawet papiery rozwodowe. Później pojawiły się doniesienia, że postanowili dać sobie kolejną szansę. Najnowszy wywiad aktorki wyjaśnia wszystko. 

Roma Gąsiorowska potwierdza plotki

Roma Gąsiorowska w rozmowie z portalem "Na temat" po raz pierwszy poruszyła kwestię rozwodu. Przyznała, że wcześniej nie mówili o tym publicznie, ponieważ nie chcieli rozmawiać o prywatnych sprawach. "Jestem osobą publiczną od 20 lat, nigdy nie ujawniliśmy w mediach żadnych sekretów. Teraz jest tak samo. Już bardzo długo nie jesteśmy razem. Tak, rozwodzimy się".

Aktorka odniosła się również do tematu problemu z alkoholem w rodzinie. Dodała przy tym, że od lat są pod opieką specjalistów. "To, że się rozwiedziemy, nie oznacza, że nie mamy razem dzieci. Mamy i będziemy je mieć. Najważniejsze, by dzieci nie doświadczały sytuacji, które będą narażały je na stres związany z problemem alkoholowym. To trudne i świadome podejście" - wyznała. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Roma Gąsiorowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy