Agustin Egurrola zdradza tajemnicę! Chodzi o Annę Przybylską

Niedawno na ekranach pojawił się film "Ania" - dokumentalna produkcja o życiu Anny Przybylskiej. Premiera zbiegła się także z 8. rocznicą śmierci gwiazdy. Przyjaciele i znajomi aktorki tuż po premierze produkcji postanowili podzielić się kilkoma wspomnieniami dotyczącymi aktorki. Augustin Egurolla przyznał, że ulubienica widzów kilkukrotnie była zapraszana do "Tańca z gwiazdami", ale konsekwentnie odmawiała. Dlaczego?

Agustin Egurrola o Annie Przybylskiej

Występujący obecnie w programie "You Can Dance - Nowa Generacja" choreograf, przez lata pracował przy produkcji "Tańca z gwiazdami". Wracając do wspomnień związanych z dawną pracą i przy okazji premiery filmu o Ani Przybylskiej, gwiazdor postanowił zdradzić kilka tajemnic dotyczących show. Okazuje się, że aktorka wielokrotnie była zapraszana do programu, jednak nigdy nie zdecydowała się na udział. 

Egurrola opublikował na Instagramie zdjęcie z mamą i siostrą lubianej gwiazdy, które opatrzył takim oto opisem:

"Cały czas nie mogę przestać myśleć o Ani Przybylskiej, o jej życiu, o tym filmie, który naprawdę trzeba zobaczyć. Niestety nigdy nie zatańczyła w 'Tańcu z gwiazdami', choć próbowaliśmy ją zaprosić wiele razy. Odmawiała, mówiąc, że nie ma na to przestrzeni. Po obejrzeniu tego filmu stało się to oczywiste".

Reklama

"Ten dokument był bardzo potrzebny. Myślę, że nie tylko dla mnie. Jeszcze raz dziękuję, że mogłem go zobaczyć. Dziękuję też mamie i siostrze Ani za to wspólne zdjęcie i kilka miłych zdań, to jest piękna pamiątka z tej premiery" - dodał Egurrola.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy