Agnieszka Włodarczyk zadeklarowała, że nie nie pośle swojego syna do żłobka

W lipcu ubiegłego roku 42-letnia Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy została mamą. Wciąż odkłada powrót do pracy, by móc jak najwięcej czasu poświęcać Milanowi. Zadeklarowała, że nie zamierza oddawać syna do żłobka, gdyż obawia się, że mógłby on paść ofiarą przemocy ze strony innych dzieci. Z tego samego powodu będzie miała opory, by posłać go do przedszkola.

Swój najnowszy post na Instagramie Agnieszka Włodarczyk poświęciła dosyć delikatnej kwestii, a mianowicie przemocy wśród małych dzieci. 

"Kiedy wrzuciłam storkę o tym, że zaobserwowałam wśród dzieci na placach zabaw sporo agresji, pisałyście do mnie, że to nie zawsze jest wyniesione z domu. Czasami dzieci po prostu walczą o swoje, mają skok rozwojowy lub gorszy humor. Niektóre z Was napisały, że mają dzieci z autyzmem, które poprzez bicie komunikują się z innymi dziećmi. I jest Wam smutno, że inne matki grzmią, czy odwracają się i idą w inną stronę. Przykry temat i trudny dla dwóch stron. Bo ja też bym nie chciała, żeby ktoś wykazywać zachowania agresywne w stosunku do mojego dziecka. Jak zrobić, żeby wszystkim dogodzić?" - opisała problem, z którym się styka.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk: Nie oddam dziecka do żłobka!

Po tym, jak jedna z obserwatorek opisała jej przypadek swojego syna, który w przedszkolu był prawie codziennie bity przez innego chłopca, aż w końcu mu oddał, Włodarczyk zadeklarowała: "Nie oddam dziecka do żłobka. Z tego samego powodu ciężko mi będzie puścić go do przedszkola". Dyskutując z inną fanką dodała natomiast: "Puszczę go dopiero wtedy, kiedy będzie mi mówił, co się tam dzieje. Póki co jest bezbronny". Martwi się o Milana tym bardziej że uważa go za spokojnego. "Nie mam luzu, jak ktoś wyrywa zabawki z rąk mojego synka, a potem na niego wrzeszczy. Nie pozwolę na to" - stwierdziła Włodarczyk.

Aktorka nie wspomniała o jeszcze jednym aspekcie, który byłby przeszkodą w posłaniu Milana do żłobka, a później przedszkola. Włodarczyk często podróżuje po świecie ze swoim partnerem, utytułowanym triathlonistą, Robertem Karasiem, który trenuje w miejscach, gdzie jest ciepły klimat. Obecnie para przebywa w Dubaju.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy