Agnieszka Włodarczyk w basenie z synem! Tak spędziła wakacje

Agnieszka Włodarczyk spędza końcówkę wakacji z synem. Na jej profilu na Instagramie pojawił się uroczy kadr z basenu. Pod zdjęciem aktorka rozpisała się na temat swojej pasji, jaką jest podróżowanie. Internauci szybko podłapali temat.

Agnieszka Włodarczyk - kariera, Instagram

Agnieszka Włodarczyk zyskała rozpoznawalność dzięki produkcjom, takim jak: "13 Posterunek", "Plebania", "Pierwsza miłość", "Sara", "Dziki", "Diablo. Wyścig o wszystko", "Kac Wawa", "Job, czyli ostatnia szara komórka", "Nigdy w życiu!", "E=mc2", "Poranek kojota", "Pierwszy milion" i in. 

I choć od pewnego czasu aktorka nie pojawia się już na planie, to aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikowane przez nią treści przyciągają ponad 323 tysiące osób. Artystka chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, przemyśleniami oraz doświadczeniem. Na udostępnianych relacjach często towarzyszą jej bliscy.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk - rodzina

Włodarczyk prywatnie związana jest ze sportowcem, Robertem Karasiem. Para wychowuje małego Milana, który przyszedł na świat 07.07.2021 roku.

Wydaje się, że rodzinny czas jest dla aktorki niezwykle ważny. Agnieszka Włodarczyk wielokrotnie poruszała temat macierzyństwa:

Nieustannie wspiera także swojego partnera, który niedawno wziął udział w wyścigu "Swiss Ultra Triathlon".

Agnieszka Włodarczyk o podróżach

41-latka wróciła ze swoich wyjazdów. Razem z ukochanym oraz synkiem odwiedziła w ostatnim czasie Hiszpanię i Szwajcarię. Teraz udostępniła pewną, słoneczną fotografię, w opisie której podzieliła się swoimi przemyśleniami nt. podróży. 

Na opublikowanym kadrze obserwatorzy mają okazję zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk w basenie. Artystka z uśmiechem na twarzy trzyma małego Milana. Urocza pocztówka z wakacji zachwyca!

Pod postem pojawił się obszerny wpis, w którym celebrytka zwraca się bezpośrednio do fanów:

Dalej aktorka podkreśla, że Hiszpania jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o treningi jej partnera:

Dodaje jednak, że ona sama woli wycieczki do Włoch:

W sekcji komentarzy posypała się cała masa odpowiedzi. Internauci chętnie dzielą się swoimi opiniami razem ze swoją idolką. Pod słonecznym ujęciem nie zabrakło także wirtualnych serduszek.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy