Agnieszka Włodarczyk pokazała wyjątkowe wideo. "Jedziemy na wesele"

Głośne: "Tak" powiedzieli sobie Paulina Inhantowicz oraz Kacper Młynarkiewicz. Na Instagramie Agnieszki Włodarczyk, która na weselu pojawiła się jako jeden z gości, opublikowano krótkie filmiki z wydarzenia. Artystka pokazała także, jak wyglądały jej przygotowania do wyjątkowej uroczystości. "Kiecka, którą kupiłam 20 lat temu"; "Zmieścić się w kieckę sprzed 20 lat, szacun" - czytamy pod postem.

Choć od pewnego czasu aktorka nie pojawia się już na planie, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikowane przez nią treści przyciągają ponad 323 tysiące osób. Artystka chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, przemyśleniami oraz doświadczeniem. Na udostępnianych relacjach często towarzyszą jej partner - Robert Karaś; oraz syn - Milan Karaś. 

W wirtualnej galerii zdjęć Agnieszki Włodarczyk znalazły się dwa urocze nagrania: "#jedziemynawesele". Na udostępnionych filmikach celebrytka pokazała, jak wyglądały jej przygotowania oraz jak spędzała czas na samej uroczystości.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje przygotowania

"Botoks na włosy, malowanie paznokci (jedna warstwa, nie było czasu na więcej), suszenie, karbowanie od skóry, jazda po torebkę (znalazłam cokolwiek), makijaż (część w domu, część w aucie) plus kiecka, którą kupiłam 20 lat temu" - czytamy w opisie wspomnianego wyżej wideo.

W opisie kolejnego materiału internauci dowiadują się, że głośne: "Tak" powiedzieli sobie: Paulina Inhantowicz oraz Kacper Młynarkiewicz. Wyjątkowe chwile w życiu pary młodej relacjonowała na Instagramie sama Włodarczyk.

Szerokie uśmiechy, doborowe towarzystwo i wzruszający czas - na weselnej sali aktorka pojawiła się u boku syna oraz ukochanego.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy