Agata Młynarska szczerze o rywalizacji z Małgorzatą Rozenek

Od kilku tygodni głośno jest o nowej posadzie Małgorzaty Rozenek. Celebrytka od niedawna dołączyła do ekipy programu "Dzień dobry TVN" i ma już za sobą ekranowy debiut. Teraz pojawiły się jednak pogłoski, że wolne miejsce w śniadaniówce miała zająć... Agata Młynarska. Jak do tych plotek odniosła się sama zainteresowana? Gwiazda udzieliła wywiadu serwisowi Pudelek.

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska rywalizowały o posadę?

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że rola prowadzącej "Dzień dobry TVN" od dłuższego czasu była jednym z jej największych marzeń. Choć od debiutu prezenterki minęło kilka dni i wygląda na to, że jej występ przypadł do gustu włodarzom stacji, w ostatnich dniach pojawiło się kilka nowych plotek. Ostatnie pogłoski mówią o tym, że na stanowisku zajmowanym obecnie przez Małgorzatę Rozenek widziano znaną i lubianą dziennikarkę. Jak podaje "Rewia" miało chodzić o Agatę Młynarską

Zdaniem informatorów gazety, dziennikarka miała przyciągnąć przede wszystkim widzów 50+. Stacja miała się zachwycać jej profesjonalizmem i przygotowaniem. Ostatecznie, jak podaje "Rewia", dziennikarki nie zatrudniono z uwagi na jej problemy zdrowotne

Reklama

"Wszyscy pamiętają, jak trafiła do szpitala, gdy prowadziła "Świat się kręci". Producenci TVP mieli wtedy problem" - miał mówić jeden z pracowników TVN.

W rozmowie z Pudelkiem, Agata Młynarska zdecydowanie zaprzeczyła plotkom. Gwiazda przyznała, że nie otrzymała żadnej propozycji ze strony TVN. Dodała jednak, że byłaby ona dla niej kwestią do rozważenia. Dziennikarka obawia się jednak konsekwencji zdrowotnych, jakie miałaby taka praca dla jej organizmu. 

"Jest jeszcze jedno małe "ale" w związku z prowadzeniem telewizji, ponieważ ja prowadziłam poranną telewizję na żywo przez bardzo długi czas i wiem, jakie są konsekwencje dla organizmu (...), więc nie wiem, czy na tym etapie życia to jest to, o czym tygrysy marzą najbardziej" - powiedziała Pudelkowi.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy