Agata Młynarska świętuje radosne chwile. Pokazała męża

Agata Młynarska zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis. "Dziękuję Ci za miłość, mądrość, lojalność i mnóstwo wspólnego śmiechu" - napisała. Obok zamieściła zdjęcia z Hiszpanii.

Agata Młynarska świętuje urodziny męża

Mąż Agaty Młynarskiej, Przemysław Schmidt, obchodzi 60. urodziny! Z tej okazji Agata Młynarska podzieliła się na swoim Instagramie radosnymi kadrami z Hiszpanii. To zdjęcia z prywatnego archiwum małżeństwa, które prezenterka przypomniała z uwagi na fakt, że przywołują ważne chwile z ich życia. 

Dziennikarka we wzruszającym wpisie zaznaczyła też, że są razem już od 10 lat. Para poznała się 2 grudnia 2012 roku, a ślub odbył się 2 lata później.

Agata Młynarska: "Niech słońce, które obok Ciebie siedzi, zawsze dla Ciebie świeci"

Reklama

Pod wpisem dziennikarki pojawiły się życzenia od aktorek.

Pod emocjonalnym wpisem nie zabrakło także ciepłych słów od internautów. Obserwatorzy kierowali je nie tylko w stronę jubilata, życząc szczęścia zarówno Przemkowi, jak i Agacie.

Agata Młynarska – kim jest?

Agata Młynarska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek, prezenterek telewizyjnych i konferansjerek. Kobieta wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. W 1990 roku rozpoczęła pracę w TVP, gdzie prowadziła dziennik "Obserwator" czy program "Pytanie na śniadanie". 

Po kilku latach przeniosła się do Telewizji Polsat. Prowadziła tam drugą edycję programu "Eureko, ja to wiem!" oraz była konferansjerką podczas licznych imprez organizowanych przez Polsat. Teraz natomiast jest związana z TVN, gdzie możemy zobaczyć ją m.in. w programie "Kobiety bez tabu". Jest też znana z dużego zaangażowania w działania charytatywne. 

Autor: Anna Helit

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama