Reklama

Adrianna Biedrzyńska: Czas się dla niej zatrzymał! "Ale figura"

60-letnia gwiazda znów zachwyca! Fani nie mogą wyjść z podziwu dla formy i figury Adrianny Biedrzyńskiej. Aktorka z "Barw Szczęścia" przebywa na wakacjach w Miami i na Instagramie regularnie dodaje relacje z zasłużonego wypoczynku.

Adrianna Biedrzyńska gra w "Barwach szczęścia"

Adrianna Biedrzyńska karierę aktorską zaczynała jeszcze w latach 80. Za swoją pracę wielokrotnie była doceniana rozmaitymi nagrodami, chociażby im. Zbigniewa Cybulskiego czy Złotą Kaczką dla najlepszej polskiej aktorki za 1993 rok. 

Dużą sympatię publiczności przyniosły jej role w serialach "Graczykowie" oraz "Graczykowie, czyli Buła i spóła". Nieprzerwanie od 2007 roku występuje w innej popularnej produkcji – w "Barwach szczęścia", w których wciela się w postać Małgorzaty Marczak.

Adrianna Biedrzyńska – profil na Instagramie

Adrianna Biedrzyńska w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. 60-letnia aktorka na Instagramie prowadzi bowiem aż dwa profile. Jeden z nich w całości poświęcony jest szydełkowaniu, które jest wielką pasją gwiazdy "Barw szczęścia". 

Reklama

Za pośrednictwem drugiego Biedrzyńska na bieżąco informuje zaś fanów o wszelkich nowinkach ze swojego życia zawodowego. Zdarza jej się też pokazywać internautom z bardziej prywatnej strony. Poczynania aktorki śledzi już ponad 40 tysięcy osób. Do tego grono obserwatorów stale się powiększa, bo 60-latka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę odbiorców.

Adrianna Biedrzyńska zachwyca figurą

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" w ubiegłym tygodniu poleciała na wczasy do Stanów Zjednoczonych. Ostatnie dni spędziła w upalnym Miami na Florydzie. Pogoda dopisywała, dlatego aktorka przez większość czasu odpoczywała nad basenem. Podczas urlopu chętnie pozowała do zdjęć w stroju kąpielowym, eksponując przy tym zgrabne ciało. 

Za każdym razem, gdy wrzucała do sieci nowe ujęcia, fani nie kryli, że są pod ogromnym wrażeniem jej formy. Choć gwiazda skończyła już 60 lat, to figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza kobieta.

Urlop Adrianny Biedrzyńskiej dobiegł już końca. Aktorka w najnowszym zamieszczonym na Instagramie wpisie poinformowała, że nadszedł czas powrotu do Polski. Przy okazji, na pożegnanie z Miami, uraczyła obserwatorów kolejnym wakacyjnym kadrem.

Internauci znów nie szczędzili jej komplementów:

"Wspaniała forma! Gratuluję"

"Ale figura! No, no, no"

"Marzenie wielkie mieć taka figurę, gdy będę w pani wieku"

"Zjawiskowa to mało powiedziane"

"Mimo upływu wieku wciąż gorąca!"

"Piękne ciało"

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Adrianna Biedrzyńska: "Życie zaczyna się po sześćdziesiątce". Co za ciało!

Marta Wierzbicka wypoczywa na wakacjach. Opublikowała piękny kadr!

Dominika Gwit świętuje urodziny! Gwiazda przeszła metamorfozę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL