Adriana Kalska przeżywa trudne chwile. Od półtora roku mierzy się z prześladowcą

Adriana Kalska, czyli Izabela Chodakowska z "M jak miłość", ma ostatnio wiele powodów do narzekania. Jakiś czas temu zakończyła kilkuletni związek z Mikołajem Roznerskim, teraz musi mierzyć się z tajemniczym mężczyzną, który od miesięcy uprzykrza jej życie. Na stalkera nie działają ani prośby, ani groźby. Nie pomogło też zgłoszenie sprawy na policję. Aktorka o całej sprawie postanowiła opowiedzieć na Instagramie. Wystosowała przejmujący apel.

Adriana Kalska swoją aktorską przygodę zaczęła od epizodów w wielu znanych polskich serialach. Zaczęła od roli w fabularyzowanym dokumencie "Żołnierze wyklęci". Potem pojawiła się w "Ojcu Mateuszu", "Hotelu 52", "Prawie Agaty", Na dobre i na złe", "Singielce" czy "Samej słodyczy" - produkcji TVN, w której główną rolę zagrał Piotr Adamczyk. Choć w tej serii zagrała większą rolę, to jednak nie była ona przełomem w jej karierze. Ten nadszedł wraz z angażem do "M jak miłość".

Reklama

W popularnej "Emce" od lat wciela się w postać Izy, ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski). Bohaterka szybko stała się jedną z ulubionych postaci widzów, a aktorka z dnia na dzień zyskała ogromną popularność. Rozpoznawalność przyniosła jej jednak sporo kłopotów, zwłaszcza w ostatnich miesiącach. 

Adriana Kalska żyje w strachu przez stalkera

Choć w ostatnim czasie o Kalskiej mówi się głównie w kontekście jej serialowych ról i zawirowań w życiu uczuciowym, okazuje się, że gwiazda od półtora roku mierzy się z prześladowcą. Pewien mężczyzna od miesięcy zasypuje ją wiadomościami na Instagramie. Kiedy ona blokuje jego konto, on natychmiast tworzy nowe. Według słów aktorki, stworzył już ponad trzydzieści profili. W pewnym momencie gwiazda zdecydowała się nawet zgłosić sprawę na policji, ale działania funkcjonariuszy okazały się zupełnie nieskuteczne. 

Kalska nie zamierza się jednak poddać. Ostatnio o całym zdarzeniu opowiedziała na Instagramie, gdzie zaapelowała do swojego stalkera.

"Mam tego dosyć! Blokowanie nie pomaga, zgłaszanie na policję również... więc może publiczne obnażenie tego osobnika pomoże. Proszę do mnie nie pisać i nie zakładać kolejnego, trzydziestego któregoś już konta!. To już trwa ponad 1,5 roku i nie ogranicza się tylko do wysyłania wiadomości. Nie wdając się w szczegóły, mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz, że nie życzę sobie kontaktu. Zajmij się swoim zdrowiem psychicznym, a mnie proszę zostaw w spokoju" - powiedziała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy