Adriana Kalska: "Petarda"! Gwiazda "M jak miłość" zdumiewa na nowych zdjęciach

Adriana Kalska postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem z wakacji. Fani aktorki pospieszyli z komplementami i porównali ją do Afrodyty.

"M jak miłość": Kryzys w związku Izy i Marcina

Adriana Kalska zyskała wielu fanów dzięki roli Izy w serialu "M jak miłość". Żona Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) przechodzi w serialu przez ciężki okres. Ich serialowe małżeństwo się rozpada, a fani spekulują rozwód. 

Iza dopuściła się zdrady męża z Radkiem (Philippe Tłokiński), przez co Marcin oddalił się od swojej żony. Mężczyzna zaczął spotykać się z Kamą (Michalina Sosna).

Reklama

Adriana Kalska: Pożegnała się z serialem "Papiery na szczęście"

Adriana Kalska grając w "M jak miłość, wcielała się również w jedną z głównych ról w "Papierach na szczęście".E misja serialu została jednak zakończona, a Adriana Kalska pożegnała się ze swoją postacią. 

"Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile" - napisała Adriana.

"M jak miłość": Co dalej z Izą? Kiedy powrót serialu?

Zakończenie gry w "Papierach na szczęście" oznacza, że Adriana Kalska będzie mogła skupić się w pełni na roli Izy w serialu "M jak miłość". Fani z niecierpliwością czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Czy jej związek z Marcinem się rozpadnie i dojdzie do rozwodu? Co dalej będzie działo się z bohaterką odgrywaną przez Adriannę? 

Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania, widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Emisja pierwszego powakacyjnego odcinka "M jak miłość" odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 20.55 w TVP2.

Adriana Kalska na wakacjach. Pochwaliła się fotkami

Adriana Kalska należy do grona gwiazd aktywnie działających na Instagramie. Wrzuca do galerii fotografie oraz nagrania nawiązujące głównie do jej pracy w serialu i w teatrze. Teraz postanowiła jednak zrobić wyjątek i opublikowała "pocztówkę z wakacji"! To fotografia typu selfie wykonana na tle niebieskiego, lekko zachmurzonego nieba. Na pierwszym planie widać uśmiechniętą i zrelaksowaną aktorkę, mającą na sobie różowy strój odkrywający opalone ramiona. Za nią dostrzec można morski brzeg.

Nowe zdjęcie Kalskiej wprawiło internautów w wakacyjny nastrój. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Ryan Gosling: Hollywoodzki gwiazdor ma słabość do starszych kobiet

Tom Cruise i Cher: Pilnie strzeżony romans wyszedł na jaw po latach!

Rafał Maślak na wakacjach w Grecji bez dzieci. Wynajął luksusową willę

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy