Adam Zdrójkowski pozuje bez koszulki i przewiduje mroźną zimę

Adam Zdrójkowski w polskim show-biznesie obecny jest od wielu lat. Młody aktor cieszy się dużą popularnością również na Instagramie, gdzie chętnie zamieszcza zdjęcia. Niedawno dodał fotografię ze słonecznej Hiszpanii. Podzielił się również swoją prognozą pogody na zimę.

Adam Zdrójkowski: Kariera i popularność

Adam Zdrójkowski podbił serca widzów w chwili, gdy na szklanym ekranie pojawił się w roli Kuby Boskiego w serialu "rodzinka.pl". Aktor dorastał na oczach widzów, występując w tej produkcji przez niespełna dekadę. 

W międzyczasie pojawiał się również w roli prezentera. Najpierw prowadził "The Voice of Poland" w TVP, a potem swoją karierę związał z Polsatem, gdzie występował m.in. w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz był jednym z prowadzących Sylwestra w Polsacie. 

Reklama

Gwiazdor "Rodzinki.pl" dzięki swoim aktorskim występom zdobył ogromną ilość obserwujących w mediach społecznościowych. Zdrójkowski może pochwalić się ponadmilionową społecznością, którą śledzi każdy jego najnowszy wpis. 23-letni celebryta chętnie dzieli się z fanami prywatnym i zawodowym życiem. Na jego profilu nie brakuje też zdjęć ze słonecznych urlopów.

Adam Zdrójkowski przewiduje mroźną zimę?

Aktor niedawno wybrał się do Hiszpanii, gdzie korzysta z uroków rozgrzanej od słońca Marbelli. W minioną niedzielę Adam dodał na Instagrama nową fotografię, na której pełny uśmiechu pozuje przy basenie, mając na sobie tylko kąpielowe szorty. 23-latek odsłonił umięśniony brzuch, a w opisie do kadru podzielił się swoją "prognozą pogody" na nieuchronnie zbliżającą się zimę. Gdy październik ciepło trzyma, zwykle mroźna bywa zima" - przewiduje gwiazdor.

Na ten moment synoptycy nie mogą jeszcze określić, jaka aura będzie pod koniec roku. Wiadomo jednak, że za kilka dni przyjdzie ochłodzenie. Temperatura w ciągu dnia spadnie już poniżej 20 stopni Celsjusza.


INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy