Reklama

Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę? Był widziany z 16-letnią modelką

Adam Zdrójkowski przez kilka lat tworzył udany związek z aktorką Wiktorią Gąsiewską, jednak jesienią ubiegłego roku para niespodziewanie postanowiła się rozstać. Od tej pory media nieustannie śledzą losy zarówno gwiazdora, jak i jego byłej partnerki, czekając na informacje o ich nowych związkach. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Adama Zdrójkowskiego i 16-letniej modelki Vanessy Rojewskiej. Czy popularnego aktora i nastolatkę połączyło uczucie? Wypowiedź Zdrójkowskiego rozwiewa wątpliwości!

Adam Zdrójkowski leczył złamane serce

Pod koniec października media obiegły plotki o tym, jakoby ponad czteroletni związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adam Zdrójkowskiego miał niespodziewanie dobiec końca. Wszystko wydarzyło się tuż po finale programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Gąsiewska, która była jedną z gospodyń tanecznego show, została wówczas przyłapana przez fotoreporterów z Jakubem Lipowskim, co zapoczątkowało spekulacje o domniemanym rozstaniu z wieloletnim partnerem. Wkrótce sami zainteresowani potwierdzili podejrzenia fanów i mediów. Zdrójkowski nie chciał zbyt obszernie odnosić się do sprawy, jednak po jego relacjach na Instagramie było widać, że bardzo wszystko przeżywa.

Reklama

"Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę" - powiedział krótko Plotkowi.

Teraz wydaje się, że zarówno Gąsiewska, jak i Zdrójkowski starają się o sobie zapomnieć. Niedawno media obiegła informacja o tym, że aktorka spotyka się z kolegą z planu "Barw szczęścia", a Zdrójkowski był z kolei widziany z 16-letnią modelką Vanessą Rojewską.

Nowy związek?

Aktor i modelka zostali przyłapani przez paparazzich na warszawskiej Woli. Zgodnie z doniesieniami Pudelka, mieli spędzić wieczór w azjatyckiej restauracji, a następnie odjechać razem autem. 

Zdrójkowski i Rojewska poznali się na planie produkcji "Święta Inaczej" i od tej pory często spędzają ze sobą czas. Po najnowszych doniesieniach szybko postanowili rozwiać wątpliwości co do charakteru łączącej ich relacji. Aktor zapewniał, że poniedziałkowy wieczór spędzili we czwórkę, a jego dużo młodsza koleżanka zdecydowanie nie jest zainteresowana związkiem. W podobnym tonie wypowiadała się sama modelka:

"Totalnie szczerze sprostujmy. Luźne spotkanie koleżeńskie, nie rozumiem nakręcania tego... A dziś kolejna randka w trójkę z sześć lat starszymi" - dodała Vanessa Rojewska.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama