Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 840 / Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Znika Kamil Sarnowski, właściciel firmy zajmującej się pochówkiem zwierząt. W jego domu znaleziono ślady krwi prowadzące do krematoryjnego pieca.
Jak się okazuje, ofiara nie miała dobrej opinii. Pojawiły się podejrzenia, że mężczyzna zabijał domowe zwierzęta, licząc na zwiększenie rentowności biznesu. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że żona zaginionego zataiła przed policją ważną informację. Tymczasem relacja Rosy i Radka się rozwija, do czasu, gdy policjantka poznaje niewygodną prawdą o swoim adoratorze.
Więcej odcinków
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 925
Pewna kobieta twierdzi, że jej córka Paulina zaginęła. Studentka wynajmowała pokój u starszego mężczyzny. więcej
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 924
W rowie za miastem znaleziono ciało kobiety. Znajdujący się przy niej identyfikator wskazuje, że nazywała się Teresa Miłosz i pracowała w... więcej
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 923
Popularna streamerka, Sylwia, trafia do szpitala w ciężkim stanie. Ktoś ją pobił. więcej
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 922
Barbara i Sławomir muszą rozwiązać zagadkę tajemniczej zbrodni. Na ulicy znaleziono ofiarę wypadku samochodowego, Barbarę Rozmerską. więcej