Policjantki i policjanci Odcinek 1280 / Policjantki i Policjanci
Natalia nie może się otrząsnąć po ostatnim tragicznym wydarzeniu. Recepcjonistka zginęła tylko, dlatego że chciała powiedzieć jej prawdę.
Do komendy trafia telefon, który mógł należeć do jej tragicznie zmarłej siostry, Matyldy. Tymczasem przed galerią handlową dochodzi do wybuchu. Na miejscu są strażacy, na ulicy leży poważnie ranna dziewczyna. Technik kryminalistyczny twierdzi, że eksplodowała bomba domowej roboty i prawdopodobnie detonacja nastąpiła przedwcześnie. Wszystko wskazuje, że celem mógł być bankomat w obiekcie. Patrol jedzie do szpitala, gdzie trafiła poszkodowana. Dyżurny informuje aspirantów, że w pobliżu sklepu mundurowy zatrzymał bezdomną kobietę z zakrwawioną kominiarką. Mróz i Korwicki wracają do sprawy zabójstwa Matyldy. Natalia ogląda wstrząsające nagranie z jej udziałem.
Więcej odcinków
Policjantki i policjanci Odcinek 1290
Bachleda i Nowak zgadzają się zachować w sekrecie przed Witackim, co planuje Białach. Załoga dostaje wezwanie do przychodni weterynaryjnej. więcej
Policjantki i policjanci Odcinek 1289
Natalia musi zdać komendantowi raport ze strzelaniny w agencji. Coś strasznego stało się w przydomowej saunie. więcej
Policjantki i policjanci Odcinek 1288
Załoga dostaje wezwanie w sprawie notorycznych kradzieży w sklepie spożywczym. Sprzedawca zeznaje, że dzieciak musiał wziąć pieniądze z... więcej
Policjantki i policjanci Odcinek 1287
Mikołaj w komendzie przygotowuje się do walki. Miłosz próbuje go powstrzymać. więcej