Pierwsza miłość Odcinek 3988 / Pierwsza miłość
Grażyna dziękuję Jakubowi za pomoc i zapewnia go, że jest gotowa przejąć kierowanie kliniką. Uspokaja też Maję, swoją siostrzenicę.
Nikomu nie mówi jednak o swoim problemie. Teresa żąda od Janka, by powiedział Kindze prawdę o Lilce. Twierdzi, że inaczej sama to zrobi. Gdy mężczyzna jedzie za teściową, by ją przekonać do odpuszczenia tematu, niechcący poznaje jej wstydliwą tajemnicę. Marysia dostaje dramatyczny telefon. Okazuje się, że Melka walczy o życie. Znaleziono ją na brzegu rzeki w stanie hipotermii.
Więcej odcinków
Pierwsza miłość Odcinek 3995
Julita trafnie diagnozuje pacjentkę kliniki, dzięki czemu ratuje jej życie. Swój sukces chce uczcić z Radkiem. więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3994
Bartek udaje się na rozprawę dotyczącą nielegalnego posiadania broni palnej. Jego adwokat wierzy w pomyślny przebieg zdarzeń, radzi... więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3993
W Wadlewie pojawia się dawno niewidziana Melisa. Oficjalnie przyjechała odwiedzić bratanka, lecz szybko okazuje się, że ma inne ukryte... więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3992
W klubie Kingi odbywają się nielegalne walki. Przygotowany przez Alana Biały po raz pierwszy staje w ringu. więcej