Pierwsza miłość Odcinek 3963 / Pierwsza miłość
Sytuacja w klinice pogarsza się z dnia na dzień. Podczas gdy media roztrząsają ostatnie wydarzenia, pacjenci się z placówki wypisują, a personel obawia o swoją przyszłość.
By uspokoić nastroje, Marysia zwołuje konferencję prasową. Niestety nie przebiega ona po jej myśli. Ola nakłania Dawida, by dał jej więcej czasu na decyzję w sprawie ich związku. Gdy zostaje wezwana przez Edwarda, sądzi, że mężczyzna wie już o jej kłamstwach. Do Emilki dzwoni Mateusz. Mówi, że widział Bartka, i cynicznie zapewnia, że zaopiekuje się nim. Jakiś czas później media podają informację, że przebywający w areszcie lekarz zmarł po ciosie nożem.
Więcej odcinków
Pierwsza miłość Odcinek 3975
Śmiałek dzieli się z mieszkańcami Wadlewa szokującymi odkryciami i nawołuje do odwołania wójta, co tym razem może zakończyć się sukcesem.... więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3974
Kinga się załamuje. Nie trafiają do niej racjonalne argumenty. więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3973
Stan Krystiana pogarsza się. Chłopak, który jest pewien, że umiera, żegna się z bliskimi. więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3972
Cezary zwierza się Idze, że z jej powodu zamierza się rozstać ze swoją dotychczasową dziewczyną. Wyznaje jej także uczucia. więcej