Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12789
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na Wspólnej Odcinek 3821 / Na Wspólnej

Gosia jest wniebowzięta, że ojciec Krisa wycofał oskarżenie. Danka uświadamia córce, że wraca do pracy dzięki uczniom, którzy napisali list do kuratorium.

Zdjęcie ilustracyjne Na Wspólnej odcinek 3821

Halina oznajmia im, że nie jest w stanie prowadzić dalej restauracji. Marek jest totalnie załamany… Bogdan ma w firmie… kreta?! Bogdan _ zamiast nowego szefa _ zastaje przed biurem kobietę, która przedstawia się jako jego asystentka. Młoda, atrakcyjna kobieta robi duże wrażenie na Antku. Berg bezskutecznie próbuje się skontaktować z Urbańskim, co Alina tłumaczy podróżą zagraniczną szefa. Niebawem jednak Urbański dzwoni do asystentki - chce wiedzieć, jak jej poszło. Rozmawiają dość poufale… Igor znowu trafiony strzałą Amora?! Nowak słyszy od córki, że powinien wyjść do ludzi, spotkać się z kimś _ Igor domyśla się, że Julka chce mieć wolną chatę… Niespodziewanie wspólny wypad proponuje mu Kamil. Przyjaciele spotykają się w pubie, gdzie przypadkowo odbywa się "szybka randka". Randkujący są beznadziejni, ale Igorowi wpada w oko ładna i inteligentna barmanka!

Więcej odcinków

Na Wspólnej Odcinek 3836

Martyna jest obrażona na Damiana za jego wczorajsze słowa. Cieślik wręcza jej piękny bukiet. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3835

Damian przeżywa nadchodzące spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwodu. Martyna go pociesza. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3834

Iza wraca do Warszawy z pełnomocnictwem od Maksa. Może przejąć opiekę nad Wiktorkiem. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3833

Ula otwiera mieszkanie, sadząc, że to opiekunka Ani. Tymczasem w drzwiach zastaje Karolinę, która uderza nastolatkę w głowę kamieniem. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy