Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na Wspólnej Odcinek 3817 / Na Wspólnej

Wzburzony ojciec Krisa przychodzi do kancelarii Olszewskiej i nazywa Zimińską alkoholiczką. Agnieszka uświadamia mężczyźnie, że jego syn wlał nauczycielce alkohol do herbaty.

Zdjęcie ilustracyjne Na Wspólnej odcinek 3817

Julek i Marysia mają dość - mówią dyrektorce, co naprawdę zdarzyło się na lekcji! Monika ma dość! Cieślik rozmarzony, ale z zakwasami po szalonej randce z Martyną na lodowisku. Nastrój psuje mu Monika, która dopiero od Kajtka dowiedziała się o jego szkolnej wycieczce do Włoch. Wkurzona Cieślikowa robi mężowi awanturę - nie ma prawa odsuwać jej od spraw związanych z ich synem! Wieczorem przybita Monika zwierza się ojcu, że ma wszystkiego dość… Nalepa i Weronika kończą karierę znachora - ale nadciąga nowe zagrożenie! Nalepa z Weroniką tłumaczą ojcu zmarłej Leny, że jego córka straciła życie przez znachora. Namawiają mężczyznę, by wniósł sprawę przeciwko "uzdrowicielowi" - trzeba ochronić innych ludzi! W szpitalu Adamski z satysfakcją ogłasza kolegom, że o fotel dyrektorski stara się znienawidzona przez nich profesor Agier! Łucja jest roztrzęsiona… Jednak, dzięki wsparciu Kamila, dobrze radzi sobie w starciu z matką!

Więcej odcinków

Na Wspólnej Odcinek 3838

Ziębowie są załamani, gdyż ich bar świeci pustkami. Film Gęby spowodował, że przed kebabem zjawiają się tłumy. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3837

Igor próbuje dowiedzieć się, co Anka przypomniała sobie po tym, jak zagrała na skrzypcach. Zdenerwowana dziewczyna nie chce o tym rozmawiać. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3836

Martyna jest obrażona na Damiana za jego wczorajsze słowa. Cieślik wręcza jej piękny bukiet. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3835

Damian przeżywa nadchodzące spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwodu. Martyna go pociesza. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy