Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na Wspólnej Odcinek 3788 / Na Wspólnej

Amelia ma kolejne pomysły na to, jak zbliżyć do siebie rodziców. Nie jest więc zadowolona, gdy ojciec mówi, że ma inne plany na wieczór.

Zdjęcie ilustracyjne Na Wspólnej odcinek 3788

Nagle pojawia się również Czerski! Wkurzona Ola obydwu panów… wyrzuca! Sławek martwi Renatę, a Daria Tadeusza… Renata niepokoi się słysząc, jak Sławek całą noc nie może spać. Doczekawszy poranka, Dziedzic idzie kupić leki uspokajające. Mimo to Sławek jest wyraźnie pobudzony i drażliwy! Renata obserwuje go z trwogą… Tymczasem Daria wyjeżdża _ w drodze na lotnisko ma ostre spięcie z ukochanym. Tadeusz czuje, że dziewczyna nie chce się zaangażować w ich związek! Przełom w śledztwie Igora i Dagmary! Informator Igora podaje mu personalia policjanta, który był na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego. Nowak i Dagmara odnajdują funkcjonariusza i on potwierdza, że kierowca sportowego auta był winien. Jednak nigdzie tego nie zezna - boi się o bezpieczeństwo rodziny… Jednak dochodzi do przełomu _ do Dagmary zgłasza się autor usuniętego z internetu nagrania! Grożono mu, ale dłużej nie będzie milczał!

Więcej odcinków

Na Wspólnej Odcinek 3838

Ziębowie są załamani, gdyż ich bar świeci pustkami. Film Gęby spowodował, że przed kebabem zjawiają się tłumy. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3837

Igor próbuje dowiedzieć się, co Anka przypomniała sobie po tym, jak zagrała na skrzypcach. Zdenerwowana dziewczyna nie chce o tym rozmawiać. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3836

Martyna jest obrażona na Damiana za jego wczorajsze słowa. Cieślik wręcza jej piękny bukiet. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3835

Damian przeżywa nadchodzące spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwodu. Martyna go pociesza. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy