Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na Wspólnej Odcinek 3786 / Na Wspólnej

Roman i Honorata martwią się, bo kolejna osoba odwołuje u nich rezerwację. Stefanek radzi dziadkom, żeby skorzystali z pomocy influencera.

Zdjęcie ilustracyjne Na Wspólnej odcinek 3786

Hofferowie nie bardzo wiedzą, o co chodzi… Roman przygotował dla wnuka leśne podchody. Rusza w ślad za nim, ale traci go z oczu. Stefan myli drogę i przerażony błądzi po lesie. Nagle trafia na starszego mężczyznę, który od kilku dni obserwuje z ukrycia pensjonat Hofferów! Lew bohaterem, czy… przestępcą?! Nalepa reanimuje pacjentkę czekając na karetkę. Tymczasem wyjący alarm ściąga ochroniarza, który rzuca się na lekarza sądząc, że to włamywacz! Lew ogłusza mężczyznę i zabiera panią Mirosławę do szpitala. Kiedy rano wychodzi po całonocnej operacji ratującej życie pacjentki, zostaje zatrzymany przez policję! Nalepa dostaje poważne zarzuty - włamanie i napad na ochroniarza. A zniszczenia w willi zostają wycenione na 90 tysięcy! Nie ma nadziei dla Włodka? Zięba mówi żonie, że dał się okraść. Maria każe mężowi natychmiast iść na policję! Tam Włodek słyszy, że sprawa jest beznadziejna… O kłopotach Zięby dowiaduje się Hebel. Ryszard jest pewny _ ci, którzy okradli Włodka, zostaną ukarani. To brzmi jak propozycja pomocy.

Więcej odcinków

Na Wspólnej Odcinek 3838

Ziębowie są załamani, gdyż ich bar świeci pustkami. Film Gęby spowodował, że przed kebabem zjawiają się tłumy. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3837

Igor próbuje dowiedzieć się, co Anka przypomniała sobie po tym, jak zagrała na skrzypcach. Zdenerwowana dziewczyna nie chce o tym rozmawiać. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3836

Martyna jest obrażona na Damiana za jego wczorajsze słowa. Cieślik wręcza jej piękny bukiet. więcej

Na Wspólnej Odcinek 3835

Damian przeżywa nadchodzące spotkanie z prawnikiem w sprawie rozwodu. Martyna go pociesza. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy