M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

M jak miłość Odcinek 1797 / M jak miłość

Werner nie ma pojęcia, jak zażegnać konflikt pomiędzy Sylwią i panią Olą. W końcu, przy wsparciu Anity, Kostecka zawiera z gosposią prawnika cichy rozejm.

Zdjęcie ilustracyjne M jak miłość odcinek 1797

Tymczasem partnerzy Adama z kancelarii postanawiają Sylwię zatrudnić _ świadomi, że firma Rotkiewicza zostanie wkrótce zamknięta _ ale ostateczną decyzję pozostawiają właśnie koledze. Stryj Franki zagląda do Warszawy i wyznaje Zduńskim, że ma zamiar się ożenić _ z Haneczką, gaździną z Zakopanego, u której mieszka już od kilku miesięcy. Gutowski postanawia oddać młodym swój dom w Bukowinie. W tej sytuacji Zduńscy rezygnują z budowy domu w Grabinie, na co na razie i tak ich nie stać. Poza tym Franka wpada na pomysł, by w bistro organizować imprezy taneczne i na pierwszą potańcówkę zaprasza Elkę i Artura, uparcie oboje swatając. Nie wie, że para od jakiegoś czasu jest już razem. Anita spotyka się z matką, gotowa ostatecznie zerwać z seniorką kontakt. Gdy Anna zauważa, że dziewczyna jest chora i źle się czuje, od razu otacza ją troskliwą opieką, co na nowo je do siebie zbliża.

Więcej odcinków

M jak miłość Odcinek 1796

Odbywa się uroczyste otwarcie sklepu Kamy i Ani. Impreza przebiega po myśli właścicielek m. więcej

M jak miłość Odcinek 1795

Ku uciesze Barbary i Marii do Grabiny wracają nagle Natalia z Hanią oraz Bartek. Lisiecki deklaruje jednak, że po rozwodzie ograniczy... więcej

M jak miłość Odcinek 1794

Franka i Paweł spotykają rankiem przed bistro zapłakaną Elkę. Okazuje się, że napadł na nią jeden ze znajomych. więcej

M jak miłość Odcinek 1793

Większość członków gangu Rafalskiego trafia do aresztu. Marcin czuje ulgę. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama