M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

M jak miłość Odcinek 1795 / M jak miłość

Ku uciesze Barbary i Marii do Grabiny wracają nagle Natalia z Hanią oraz Bartek. Lisiecki deklaruje jednak, że po rozwodzie ograniczy kontakty z rodziną.

Zdjęcie ilustracyjne M jak miłość odcinek 1795

Chłopak pada w ramiona Doroty, która uprzedza kochanka, że nie lubi konkurencji i upewnia się, że z Natalią łączy go tylko przyjaźń, przy okazji otwarcie okazując Mostowiakównie niechęć. Tymczasem stalker milionerki nie poddaje się i gdy Kawecka jest z Bartkiem, wybija w jej domu okno. Kisielowa też wpada w panikę, przekonana, że koło leśniczówki pojawia się zjawa. Seniorka donosi o wszystkim Barbarze, a później zmusza do wypędzenia "duchów nieczystych" księdza Grzegorza. Duchowny odkrywa, że za całe zamieszanie są odpowiedzialni Modry i Żak, którzy w tajemnicy produkują w domowym składziku leczniczą nalewkę. Budzyński organizuje dla Magdy krótkie wakacje, gdy ukochana wyznaje, jak bardzo czuje się ostatnio zmęczona. Tymczasem Dima zapowiada, że planuje wrócić na kilka tygodni do Polski. Andrzej próbuje też pomóc Rotkiewiczowi, który zostaje nagle w kancelarii aresztowany i zdradza jedynie koledze, że w końcu dorwał kierowcę, który zabił jego rodzinę. Po kilku godzinach okazuje się, że mężczyzna, którego adwokat zaatakował, ma pękniętą podstawę czaszki i walczy w szpitalu o życie.

Więcej odcinków

M jak miłość Odcinek 1794

Franka i Paweł spotykają rankiem przed bistro zapłakaną Elkę. Okazuje się, że napadł na nią jeden ze znajomych. więcej

M jak miłość Odcinek 1793

Większość członków gangu Rafalskiego trafia do aresztu. Marcin czuje ulgę. więcej

M jak miłość Odcinek 1792

Modry informuje Jagodę i Tadeusza, że skradziono sprzęt, który przechowywali w jego garażu. Senior zapomniał o ubezpieczeniu mienia, a... więcej

M jak miłość Odcinek 1791

Leon i Żak wpadają na pomysł rozkręcenia kolejnego biznesu. Postanawiają zacząć pędzić bimber. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama