Królowie
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 89
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Królowie Odcinek 36 / Królowie

Horoskop sporządzony przez Henryka Czecha przewiduje śmierć Władysława. Katarzyna Włodkowa namawia Zofię na sfinansowanie fikcyjnej wyprawy w poszukiwaniu zaginionego króla.

Zdjęcie ilustracyjne Królowie odcinek 36

Szesnastoletni władca ma pojechać na Węgry i przywdziać tamtejszą koronę. Niestety, nie będzie to łatwe, nie wszyscy bowiem go popierają. Tymczasem brat Władysława, trzynastoletni Kazimierz, udaje się na Litwę. Ma zostać wielkim księciem po śmierci Zygmunta Kiejstutowicza. Do tronu pretendują jednak inni. Unia polsko-litewska się chwieje. Europie zagrażają Turcy, którzy zajmują kolejne tereny.

Więcej odcinków

Królowie Odcinek 43 "Spotkanie z synem"

Zofia i Oleśnicki przybywają do Wilna. Królowa dowiaduje się o romansie Kazimierza. więcej

Królowie Odcinek 42 "Powrót Mszczuja"

W Sanoku panuje radość z powodu powrotu Mszczuja. Mężczyznę jednak dręczą sny o wojnie i śmierci Grzymka. więcej

Królowie Odcinek 41 "Gość z zaświatów"

Zofia cierpi po stracie ukochanego, a Koziegłowska jest szczęśliwa po nocy poślubnej. Młoda para rusza do majątku Hińczy. więcej

Królowie Odcinek 40 "Nieszczęśliwi kochankowie"

Królowa traci nadzieję na odnalezienie Władysława. Dorota zastanawia się, czy jej mąż powróci. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy