Klan Odcinek 4234 / Klan
Lubiczowie są zaniepokojeni pomysłem sąsiada, który chce na ich ulicy otworzyć całodobowy sklep z alkoholem. Elżbieta sugeruje, żeby jeszcze raz spróbować porozmawiać z sąsiadem i przekonać go, że nie jest to dobry pomysł.
![Zdjęcie ilustracyjne Klan odcinek 4234 Zdjęcie ilustracyjne Klan odcinek 4234](https://i.iplsc.com/-/000FZYWPIVVULFCG-C122-F4.jpg)
Pawełek przypomina, że nie mogą tego zrobić, bo przecież oficjalnie nikt o tym nie wie. Po kilku dniach poszukiwań Mildy na Podhalu, Michał i Franczeska wracają do Warszawy. Po drodze Michał rozmawia przez telefon ze Szczepanem. Sprawdzono monitoring na dworcu autobusowym i okazało się, że Milda wsiadła do autobusu jadącego do Warszawy. Surmaczowa przekonuje Gustawa, że nie powinien rezygnować ze związku z Teresą, a wręcz jak najszybciej poślubić ją i zamieszkać z nią. Gustaw po namyśle informuje narzeczoną, że wybiera się do urzędu, żeby przyspieszyć ich datę ślubu. Wiga próbuje sprowokować sąsiada, żeby wygadał się z pomysłem na sklep monopolowy. Niestety, Radosław mówi, że jego nowy biznes to tajemnica. Gabriela i Konrad wrócili ze SPA. Wchodzą do domu w świetnych humorach. Nagle w pokoju pojawia się Roman. Krótko informuje, że dzisiaj został wypisany ze szpitala, a Ada wypisała go ze swojego życia.
Więcej odcinków
Klan Odcinek 4452
Michał chwali Elżbietę za pomysł na wyprawę. Po południu Chojnicka planuje zakupy z Beatą. więcej
Klan Odcinek 4451
Paweł umawia się z doktorem Kowalskim na spotkanie w Elmedzie. Kiedy Gustaw przybywa na miejsce, Paweł jest na sali operacyjnej. więcej
Klan Odcinek 4450
W domu Bożenki i Miłosza atmosfera jest napięta po tym, jak Miłosz odkrył, że ktoś jest zameldowany w domu pana Krokosza. Wszyscy... więcej
Klan Odcinek 4449
Wiga zastanawia się, czy powinna podzielić się z Pawłem tym, czego dowiedziała się na temat życia uczuciowego sąsiadki. Tymczasem Tola... więcej