Barwy szczęścia Odcinek 3140 / Barwy szczęścia
Mariusz jedzie do Warszawy, żeby podziękować Borysowi i Łukaszowi za pomoc. Sadowski dzieli się radosną wiadomością - Kasia może opuścić areszt.

Kasia po zakończeniu policyjnego śledztwa może w końcu opuścić areszt. Z kolei Madzia z Oliwką odwiedzają Natalię, która tłumaczy dziewczynom, dlaczego zostało umorzone śledztwo w sprawie gwałtu. A Justin, stając po stronie przyjaciółki, ostatecznie zrywa współpracę z Henrykiem, mimo protestów Stańskiego. Gdy Kępski senior zagląda do sklepu Tomasza i Wiktora, wnuk o mało nie rzuca się na niego z pięściami.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3177
Oliwka umawia się po kryjomu z Kępskim, starając się unikać spotkań z jego matką. Wanda nie może znaleźć pracy. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3176
Karol spotyka przypadkiem w szpitalu Jaworskiego, który przyszedł do neurologa. Dzwoni później z pretensjami do Darka. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3175
Romans Karola i Darka rozkwita. Janicki stara się namówić partnera na coming out. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3174
Modrzycki wraca do pracy w redakcji. Po artykule Weroniki producent akumulatorów oficjalnie przyznaje, że jedna partia towaru była wadliwa. więcej