Barwy szczęścia Odcinek 3138 / Barwy szczęścia
Sławka i Kornel rozwodzą się. Kobieta mówi byłemu mężowi, że postanowiła wyjechać na stałe do Francji, gdzie mieszka Jowita.

Tymczasem Asia zdobywa kolejne zlecenie na ślubną kreację, a Justin proponuje Reginie romantyczny wypad do Włoch. Klemens natomiast na nowo ma w pracy problemy ze zdrowiem, co od razu niepokoi Natalię.
Więcej odcinków
Barwy szczęścia Odcinek 3172
Po wspólnie spędzonej nocy Karol zwierza się Darkowi. Wyznaje, że dotąd nie miał odwagi, by się ujawnić. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3171
Kiedy Karol odprowadza Grzesia do szkoły, ponownie wpada na Gabi. Dużo więcej radości sprawia mu jednak spotkanie z Darkiem. więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3170
Agata i Ignacy muszą zakończyć swoją podróż po tym, jak ich kamper doszczętnie spłonął. Para dochodzi do wniosku, że do wypadku doszło z... więcej
Barwy szczęścia Odcinek 3169
Wspierany przez Emila Hubert przygotowuje dla Asi romantyczne oświadczyny. Jego ukochana jest cała w euforii. więcej