Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 3108 / Barwy szczęścia

W Warszawie zjawiają się Czesław i Agnieszka, by pomóc Łukaszowi w opiece nad Ksawerym. Tymczasem Mariusz wdaje się z Barańskim w bójkę w celi.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 3108

Mariusz nadal udaje w areszcie twardziela i wdaje się z Barańskim w bójkę. Marcin z kolei odkrywa, że prokurator planuje oskarżyć rolnika o zabicie Szymańskiego nie dbając o to, czy jest on naprawdę winny. Cezary za to znów ściera się z matką. Józefina żąda, by zaprosił na wesele klientów rodzinnej stadniny. Później Rawiczowa idzie na pierwszą, oficjalną randkę z Andrzejem, ku nieskrywanej radości Małgorzaty. Tymczasem Madzia jest załamana i żali się Oliwce. Wiktoria nagle zrywa ich współpracę, a do tego brakuje jej pieniędzy na utrzymanie showroomu. Grzelakowie znajdują w aparacie Aleksa zdjęcia, które robił ostatnio Ewie i zdają sobie sprawę, że chłopak śledzi byłą sympatię.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3190

Hejtowana przez kolegów Emilka nie chce iść do szkoły. Stara się ukryć swoje problemy przed Malwiną. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3189

Karol ukrywa związek z Darkiem przed kolegami. Nie chce również, by ukochany odwiedzał go w domu. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3188

Asia, która odbywa burzliwą rozmowę z byłą teściową, wpada przypadkiem na swoją dawną przyjaciółkę Izę. Emil boi się, że ojciec będzie... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3187

Asia i Hubert postanawiają odwiedzić byłych teściów kobiety. Mają nadzieję, że zdobędą jakieś informacje o ojcu Emila. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL