Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 3028 / Barwy szczęścia

Amelia ponownie przyłapuje Brunona i Karolinę w dwuznacznej sytuacji. Podczas kolejnej kłótni z matką Stański wyznaje, że zakochał się w Różańskiej.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 3028

Z kolei Tomasz irytuje się, gdy odkrywa, że syn zaniedbuje pracę w sklepie. Później Wiktor sprzecza się w dodatku z Madzią. Ta pragnie rozwinąć swój biznes i odrzuca przez to jego propozycję krótkiego urlopu w górach. Tymczasem Hubert mierzy się z kolejnym problemem. Marysia ma zagrać w szkolnym przedstawieniu, ale jest zdecydowanie niezadowolona ze swojej roli.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3172

Po wspólnie spędzonej nocy Karol zwierza się Darkowi. Wyznaje, że dotąd nie miał odwagi, by się ujawnić. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3171

Kiedy Karol odprowadza Grzesia do szkoły, ponownie wpada na Gabi. Dużo więcej radości sprawia mu jednak spotkanie z Darkiem. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3170

Agata i Ignacy muszą zakończyć swoją podróż po tym, jak ich kamper doszczętnie spłonął. Para dochodzi do wniosku, że do wypadku doszło z... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3169

Wspierany przez Emila Hubert przygotowuje dla Asi romantyczne oświadczyny. Jego ukochana jest cała w euforii. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy