Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20465
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 3025 / Barwy szczęścia

Celina, która na zlecenie Rawiczowej wciąż obserwuje Sofię, odkrywa, że młoda matka nie ma środków do życia. Nie przyjmuje jednak pieniędzy od seniorki i ponownie zrywa kontakt z niedoszłą teściową.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 3025

Z kolei Broda wciąż pomaga w barze Ani i coraz gorzej czuje się w redakcji "Szoku". Gdy odmawia napisania artykułu o Stańskim, traci pracę. Tymczasem Sonia wyprowadza się z Matim od Kowalskich, a Dominika cały czas przyjaciółkę wspiera, choć rozstanie z małym jest dla niej naprawdę bolesne.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3149

Wspólna podróż z Agatą i Ignacym cieszy Emila. Tymczasem zestresowani Aldona i Borys czekają na przyjazd chłopaka z wymiany, Romea, który... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3148

Regina stara się ułożyć sobie na nowo życie z Frankiem. Nie może jednak zapomnieć o Justinie. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3147

Justin w końcu daje za wygraną i postanawia po cichu zniknąć z życia Reginy. Zostawia ukochanej pożegnalny list. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3146

Kiedy Regina dowiaduje się, że Franek wynajął dziewczynę, która miała uwieść Justina, urządza mężowi awanturę. Okazuje się, że Falkowski... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy